Adam Bomb oslaví Na Soutoku v Poděbradech své narozeniny

V rámci svého aktuálního evropského turné 2022, se newyorská klubová legenda – zpěvák a kytarista ADAM BOMB vrací do České republiky, aby zde opět rozehrál nenapodobitelnou rock´n´rollovou show, plnou ostrých kytarových riffů a pyrotechnických efektů.

Svou tvorbou a hlavně nenapodobitelnou pódiovou prezentací, je tuzemskému publiku již dobře znám a jeho návrat na česká podia je vždy netrpělivě očekáván. Navíc to budou po delší době nucené přestávky, první evropské koncerty, které navazují na jeho španělskou šňůru.

Zlomový okamžik v kariéře Adama Bomba nastal v roce 1980, kdy se setkal s Eddiem Van Halenem a absolvoval u něho několik kytarových lekcí. V témže roce nastoupil do skupiny TKO, se kterou později nahrál své první album. V roce 1981 se dostal do užšího výběru v konkurzu na uvolněné místo kytaristy ve skupině Kiss, zaskakoval za Yngwie Malmsteena ve skupině Steeler, nahrával s baskytaristou Cliffem Williamsem z AC/DC a s bývalými hráči Aerosmith, Riot a Billyho Idola založil svou první regulérní kapelu.

Na svém kontě má 14 alb (2 se svým bočním projektem Get Animal), spolupráci s mnoha velikány včetně Chucka Berry nebo baskytaristy John Paula Jonese z Led Zeppelin a mnoha dalšími. Adamova show jsou opravdovým rock´n´rollovým svátkem, včetně výrazných pyrotechnických efektů.

Jednou ze zastávek na jeho evropském turné bude v neděli 14. srpna 2022 od 19.30 hodin také Restaurace Na Soutoku v Poděbradech kam zavítá již podruhé, naposledy tomu bylo před třemi lety, jeho koncertní vystoupení se ponese v duchu oslav, uskuteční se totiž v den jeho 58 narozenin!

Hudební program začne Na Soutoku v rámci „nedělních odpoledních čajů“ již v 15 hodin, postará se o to pražská rocková formaci ARÉNA začátkem 80-tých let založil kapelník a baskytarista Zdeněk Štencl. U Supraphonu natočila řadu vinylových singlů, včetně vlastního LP. Skladby ARÉNY byly hrány v čs. Rozhlasu, v TV Hitšarádě i v Televizním klubu mladých. Pamětníci si určitě vybaví hity jako „Vášeň nákupní“, „Bloudíš mi pamětí“, nebo „Je a není“ .

V roce 1990 skupina získala první místo v celostátní hudební soutěži Děčínská Kotva a v  tomto roce také ukončila svojí činnost na řadu let. Před dvěma lety se začala kapela opět vystupovat ale věnuje se výhradně pop-rockovým coverům z let 80-90′, které zpívá Anežka Pilchová.

DATUM: 14.8.2022
ARÉNA: 15- 19 HOD
ADAM BOMB: OD 19.30
Vstup: 200,- CZK

1 Komentář
  1. PB říká

    A byl to propadák jak má být. Škoda

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...