Na soutoku v Poděbradech to rozjely kapely Dymytry a Alkehol

Na Soutoku v Poděbradech se v pátek, 3. června uskutečnilo pokračování letní rockové sezony

Po úspěšném slavnostním zahájení rockové sezony třináctého května, se Na soutoku v Poděbradech uskutečnil další z řady naplánovaných open air rockových večerů. Na společný koncert kapel Dymytry, Alkehol, Argos a Vanaheim dorazilo několik stovek návštěvníků.

Úvodní zahřívací vystoupení patřilo partičce z Chlumce nad Cidlinou, kapele Vanaheim která se Na Soutoku představila již po několikáté.

Jako další přišla na řadu kapela Alkehol která byla jedním z hlavním taháků večera. Známé vypalovačky opěvující alkohol v podání frontmana Oty Hereše si fanoušci od samého začátku užívali naplno. Výběr zásadních věcí z třicetiletého působení na české scéně zpíval nadšený dav společně s kapelou a atmosféra byla dokonalá!

Poté co se Alkehol definitivně loučil s diváky za bujarého jásotu, tak se na malém podiu připravovala heavy metalová formace Argos z Peček, která následně do návštěvníků začala ládovat pecky ze svého alba vydaného v roce 2018 „Dej co máš“.

Závěr pátečního večera patřil kapele Dymytry která přivezla svou nespoutanou show. Po doznění posledních tónů intra, spadla opona a bouřliváci z Dymytry za ohlušujícího aplausu odpálili svůj živelný set a začali řádně topit pod metalový kotel.

Podobně jako Alkehol, tak i DM3 vybrali a do svého setu zařadili jak písně ze své dosavadní tvorby tak i své novinky ke kterým patřily songy z nové desky Pharmageddon které určitě stojí za poslech. Kromě kytarových sól nechybělo ani to bubenické v podání Miloše Meiera.

Již nyní, se můžete těšit na další rockový večer. 17. června 2022 zavítají Na soutok kapely DOGA, RIMORTIS které doplní MARKÝZ JOHN A PERSEUS tak že opět je se nač těšit!

 

NAŠE UPOTÁVKA NA PŘÍŠTÍ AKCI

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X