Dymytry vyrazili na turné k nové desce, pátou zastávkou byl Kolín

Kapela Dymytry vyrazila na turné k nové desce Pharmageddon, pátou zastávkou byl kulturák v Kolíně

Skupina Dymytry vyrazila na Pharmageddon Tour 2022 v rámci vydání nového alba Pharmageddon. Jarní turné s patnácti zastávkami zahájila kapela 11. března ve Stříbře a pátou zastávkou byl Městský společenský dům v Kolíně kde ve čtvrtek 24. března Dymytry zaplnili jeho velký sál.

Fanoušci si před samotným koncertem přišli na své, kapela své turné opět zacílila na blízký kontakt bez obřích scén a připravila si pro ně autogramiádu a společné focení. Krátce po půl deváté už přišla na řadu pořádná porce muziky. Po úvodním intru to Dymytry rozjeli skladbou Země krále Miroslava z aktuální desky Pharmageddon, zazněly také novinky jako Černá je metal, Ve světě lží nebo song Lidice.

Fanoušci v sálu kolínského Kulturního domu v té chvíli bouřili a odměnou jim byly další songy. Během koncertu došlo také na tradiční bubenické sólo Miloše Meiera i akustickou část s písničkami Občas pocit mám či Žít svůj sen. V závěru zazněly skladby Černobyl, Ocelová parta nebo Strážná věž.

Některými jedinci zatracovaná skupina, poté co se rozhodla rozšířit hudební rádius mimo Českou republiku a zkusit něco nového s dalším zpěvákem, přijela do Kolína nabitá energií a podala slušný výkon, zcela zaplněný velký sál rozparádila jak se patří což je známkou toho že fanoušci a kapela Dymytry drží stále pohromadě, dokazuje to i fakt že za svými oblíbenci přijeli fans do Kolína až od Českých Budějovic.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...