Velká rock´n´rollová jízda pod širým nebem, do Poděbrad míří ADAM BOMB

V rámci svého aktuálního evropského turné 2019, se newyorská klubová legenda – zpěvák a kytarista ADAM BOMB, se svou dynamickou show, plnou ostrých kytarových riffů a pyrotechnických efektů zastaví 9. srpna 2019 v Poděbradech. Svou tvorbou a hlavně nenapodobitelnou pódiovou prezentací, je tuzemskému publiku již dobře znám.

První zmínky o hudební kariéře Adama Bomba se datují do roku 1979, kdy jako čtrnáctiletý zakládá se zpěvákem Geoffem Tatem /Queensryche/ skupinu Tyrant. Opravdu zlomový okamžik nastává však o rok později, kdy se setkává s Eddiem Van Halenem a absolvuje u něho několik kytarových lekcí.

V témže roce nastupuje v Seattlu do skupiny TKO, se kterou později nahrává své první album. V roce 1981 se dostává do užšího výběru v konkurzu na uvolněné místo kytaristy ve skupině Kiss a odehraje s nimi 3 skladby.

V roce 1982 se stěhuje do Hollywoodu, kde žije a zkouší ve společném domě s Izzy Stradlinem /ten později stojí u vzniku Guns n´Roses/ a právě se formující skupinou Black´n´Blue. Spřátelí se s jejich kytaristou Tommy Thayerem /dnes Kiss/, který ho přesvědčí, aby se vydal na sólovou dráhu.

Zaskakuje za Yngwie Malmsteena ve skupině Steeler, nahrává s baskytaristou Cliffem Williamsem z AC/DC a s bývalými hráči Aerosmith, Riot a Billyho Idola zakládá svou první regulerní kapelu.

Od té doby má na svém kontě 14 alb (2 se svým bočním projektem Get Animal), spolupráci s mnoha velikány včetně Chucka Berry nebo baskytaristy John Paula Jonese z Led Zeppelin.

V posledních letech hodně spolupracuje s kytaristou Billyho Idola Steve Stevensem a zpěvákem Michaelem Monroem /Hanoi Rocks/. Adamova show jsou opravdovým rock´n´rollovým svátkem, včetně výrazných pyrotechnických efektů.

Vystoupení se uskuteční v Poděbradech pod širým nebem na Soutoku řek Cidliny a Labe. Nachází se tu i přístaviště výletní lodi Král Jiří (plavby z Poděbrad) a restaurace Cidlina.

Pátek 9. srpna 2019
Restaurace Na Soutoku
U Vodárenské věže 11/3, 29001 Poděbrady
Začátek ve 20:30
Předprodej vstupenek: 200,- (Restaurace Cidlina Na soutoku)
Na místě 250,-

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X