Na soutoku Labe a Cidliny byla zahájena letní rocková sezona

Na Soutoku v Poděbradech se v sobotu 13. května za účasti kapel Komunál, Aleš Brichta, Miloš Dodo Doležal, Seven a Hlahol, uskutečnilo zahájení letní rockové sezony

O sobotní rockovou otvíračku a průběh celého večera, se postaral tvůrce TV ROCKPARÁDA a Rádia Fajn rock music Petr Kůsa Kusovka který se Na soutoku ujal moderátorské role, ten jako první uvedl v 16. hodin teplickou kapelu HLAHOL.  Partička v polovině února za pozitivních ohlasů, představila svůj 112% hard rock-rock’n’roll v klubu Dance Hall Opolany a tady tomu nebylo jinak.

Následovalo vystoupení českobudějovické skupiny SEVEN jejíž playlist byl opřený jak o písně z jejich nového alba RNR (Rock ‚n‘ Roll) tak i starší songy. Celý set partičky okolo kytarového mága Honzy Kirka Běhunka s Jirkou Kombercem za mikrofonem, provázely šlehající plameny, u písně „Zlo“ z aktuálního alba muzikantům dokonce vzplály nástroje.

Hodinu nato se na pódiu rozduněl skvěle vyladěný aparát Miloše Dodo Doležala, ten v doprovodu svého syna Juniora a nové posily za bicí soupravou, Matějem Čurdou, naservíroval publiku směsici písní ze své vlastní nejnovější tvorby ale ty, které připomněli zlatou éru Vitacitu.

Za velkých ovací následovalo vystoupení nestora českého heavy metalu Aleše Brichty, který obklopen skvělými muzikanty a sympatickou vokalistkou opět ukázal, že má na hudební scéně stále ještě své místo což přítomní fanoušci řádně ocenili.

Po Alešovi pódium převzala a zároveň sobotní rockovou nadílku zakončila, kapela KOMUNÁL která v loňském roce oslavila 30 let svého vzniku. V areálu na ní netrpělivě čekala její věrná fanouškovská základna, společně si pak všichni s kapelou do pozdních nočních hodin zazpívali oblíbené písničky.

Přesto že bylo patrné, že někteří dali přednost pražskému derby Sparta – Slávie či jiné hudební akci se kterými se po celé republice roztrhl pytel, panovala Na soutoku velmi příjemná atmosféra. Již nyní se Na soutoku můžete těšit na další rockový večer, 26. května 2023 sem zavítají kapely ARGEMA a Telegraf!

Všechny letní akce Na Soutoku najdete zde Rock Soutok – ROCKLIST


Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...