Na soutoku v Poděbradech se chystá nadupaná rocková sezóna!

Letošní sezónu Na Soutoku v Poděbradech otevřou zvučná naší rockové scény. Výběr kapel potěší ne jednoho rockera!

Když se řekne na Soutoku v Poděbradech, tak se více znalým vybaví restaurace Cidlina Na Soutoku, která se nachází v krásné přírodě lužních lesů na soutoku řek Labe a Cidliny v těsné blízkosti lázeňského města Poděbrady.

Restaurace Cidlina se ale v posledních letech také zapsala do podvědomí příznivců rockové muziky, během léta se zde konají koncertní akce, na kterých vystoupilo již mnoho známých jmen naší rockové scény a i letos tomu nebude jinak avšak s tím rozdílem, že letošní rok bude mnohonásobně pestřejší a na jména lákavější.

Letošní sezónu tady v pátek 13. května 2022 od 18 hodin otevřou jména, nad kterými ne jeden fanoušek zajásá, vystoupí zde kapely které jsou žádané na velkých festivalech a těmi jsou HARLEJ, KOMUNÁL, ALEŠ BRICHTA, DAN HORYNA & BENY Best of 1979 – 2020 a oblíbené partičky ze zdejšího regionu, ROXOR a VANAHEIM.

Vzhledem k naplánovaným letošním akcím na kterých se na podiu během léta a podzimu objeví další zvučná jména jako ALKEHOL, DYMYTRY, DOGA, ŠKWOR, VITACIT, LIMETALL a mnoho dalších kapel, proběhly v areálu také znatelné technické změny a úpravy tak aby se zde návštěvníci cítili co nejlépe, bylo zde vybudováno nové podium a došlo i na zastřešení tanečního parketu tak že nepřízeň počasí tady nikoho nerozhodí a taková událost si zaslouží i pořádně pokřtít a tak se i stane.

Role křtitele se zhostí legenda ze všech nejpovolanější a zároveň jeden z účinkujících DAN „ZEPPELIN“ HORYNA který by mohl o muzicírování Na Soutoku povyprávět spousty příběhů z dob hluboké totality. Dan si jako kmotr zrekonstruovaného areálu a zahájení sezóny, kromě svého setu s Benym dá song i se skupinou Harlej.

Nabídka kromě té hudební, bude dostatečně zajištěna i co se týče občerstvení a ten kdo si pospíší, bude mít pivko zdarma, prvních 100 piv půjde totiž na účet pořadatele. Pro zájemce je možnost zajistit si i ubytování v přilehlém kempu avšak kapacita je omezena.

Vstupné na akci!

POZOR!!! Pro prvních 500 zájemců bude lupen za 600,- Kč na místě pak za 750,- Kč tak si pospěšte. Vstupenky si můžete zajistit v předprodeji na tel. čísle 730 143 560

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...