Červnový program Na Soutoku v Poděbradech pokračuje s DOGOU!

Poté, co byla v května Na Soutoku v Poděbradech, pod taktovkou ROCK SOUTOK úspěšně zahájena letní rocková sezona s kapelami HARLEJ, KOMUNÁL, ALEŠ BRICHTA TRIO, Dan Horyna a Beny, Roxor a Vanaheim za účasti stovek fanoušků tak se v rockové nadílce pokračuje i v červnu.

V pátek 3. června, odehráli Na Soutoku své koncertní sety kapely DYMYTRY, ALKEHOL, ARGOS a VANAHEIM a na řadě je další z naplánovaných rockových večerů letošní sezony.

17. června zavítají na soutoku řek Labe a Cidliny čtyři kapely, kterým bude vévodit fanoušky velmi oblíbená DOGA, tu doplní poděbradská powermetalová kapela RIMORTIS, pražská hudební legenda z období přelomu 60. a 70. let MARKÝZ JOHN a trojici doplní olomoucká kapela PERSEUS v čele s pěveckým matadorem domácí metalové scény Mirkem Spilkou která zde představí své nové, druhé řadové album pod názvem MOR!

Červnový rockový program, uzavře 25.června jako náhrada za původně avizovaný VITACIT který v nedávné době na sociální síti Facebook z důvodu zdravotních komplikací kapelníka Luďka Adámka (chromé rameno) oznámil, zrušení všech domluvených koncertů, DAN HORYNA se svou kapelou Merlin která zde odehraje speciální set věnovaný písním Vitacitu.

Na své si přijdou i milovníci ostřejšího žánru. Brutalitu, nesmírnou energii a ostré texty přiveze legenda českého thrash metalu, pražská skupina KRYPTOR, která vznikla v roce 1987. Servírovat se bude nekompromisní old school sadistic thrash metal!

Další z kapel které to Na soutoku poslední červnový víkend rozjedou jak se patří, budou nymburská heavy metalová pětice ROXOR která co nevidět vydá své nové album „Železný král“ a  poděbradská legendární formace IRAS ve které již nějaký čas působí za mikrofonem Jirka „Accept“ Bendl a která na konci loňského roku vydala nový maxisingl „Mors a spol“, který obsahuje tři zbrusu nové skladby.

Jak vidno, červnová nabídka je pestrá a jinak tomu nebude ani v červenci.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X