Legendární skupina CITRON otevře u Poděbrad rockový klub

V pátek 28.října 2022 proběhne v obci Opolany nedaleko Poděbrad, slavnostní znovu otevření hudebního klubu Dance Hall které potěší všechny příznivce rock metalové muziky!

Letní sezona v Restauraci Cidlina na Soutoku v Poděbradech kde se pod názvem ROCK SOUTOK konaly rockové akce na kterých vystoupilo mnoho zvučných jmen naší hudební scény skončila ale příznivci rocku nemusejí zoufat, organizátoři koncertů pod širým nebem na Soutoku probudili k životu kdysi vyhlášený hudební klub „Dance Hall“ který před pár lety vyhasl.

Klub v obci Opolany jehož hudební dramaturgie byla v minulosti zacílena pouze na taneční disco hudbu, přichází s novou pozměněnou dramaturgií ve které zkrátka nepřijdou ani příznivci rockové muziky! Do programu budou v průběhu podzimu a zimy, zařazeny také hudební akce s přívlastky rock a metal.

Slavnostní premiéra se uskuteční v pátek 28. října 2022, podzimní a zimní sezónu tady otevře rocková legenda CITRON která 7. října vyráží na turné „Supi se slétají 2“ do klubů v Čechách a na Moravě, samozřejmě nebude chybět ani sexy zpěvačka TANJA která k Citronu neodmyslitelně patří. Neméně lákavé bude vystoupení skupiny XIII. STOLETÍ hrající kytarový gothic rock vycházející z původního odkazu gotické vlny a punku. Ve svém žánru patří tato partička k naší absolutní špičce s přesahem do zahraničí.

Co by to bylo za slavnostní zahájení kdyby mezi kapelami nebyl zástupce nymburského okresu, těšit se můžete na kapelu ROXOR která má na české heavy metalové scéně co nabídnout. Z Chlumce nad Cidlinou dorazí pop rocková ALCHYMIE a rockové polínko do ohně přihodí skupina MARKÝZ JOHN kterou v roce 1967, založil hudebník Jan Vršecký. Dnes už má ale skupina která ve svých počátcích hodně kopírovala a hrála skladby Hollies, Mamas and Papas, Bee Gees ale AC/DC a dalších, jiné obsazení.

Multimediální prostor v Opolanech kde se klub nachází, je pro rockovou klubovou scénu optimální, pojme zhruba osm set lidí, je na okraji obce a k dispozici je dostatek parkovacích míst. Klubový prostor s pódiem je dostatečně velký a má dobrou akustiku, jsou zde tři bary s posezením rozdělených do několik sektorů, které se vyvíjejí v různých úrovních, dva v přízemí a jeden velký v patře doplněný o terasu což uvítají zejména kuřáci.

Cílem provozovatelů je přivést do regionu co nejkvalitnější hudební program všech žánrů a podpořit tak rockový život v Nymburském okrese a zároveň tímto způsobem do staronového prostoru přilákat nové publikum pro které by se klub stal příjemným místem pravidelného setkávání.

Vzhledem tomu že klubová rocková hudební scéna na Nymbursku je velmi žalostná tak se jedná velmi potěšující zprávu. Pokud by jste rádi zašli do nějakého rockové klubu, popili s kamarády, poslechli si nějaký ten nářez a zablbli si na place tak Opolany by mohly být tou správnou volbou.

Vstupenky v předprodeji na QRTICKET.CZ

Klasická vstupenka 500,-
VIP vstupenka 1000,- ( zahrnuje občerstvení s vlastním barem, sezení v patře s výhledem na stage, venkovní zahrádku pro kuřáky)

Otevření klubu v 16 hod
Zahájení v 17 hod

Aby jste měli představu jak prostory klubu vypadají…

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...