Legendární CITRON to v křesetickém kulturáku rozjel jako za starých časů

Česká hard-rocková legenda CITRON vyrazila do menších měst a sálů se zbrusu novým konceptem turné „Supi se slétají 2021“ , jednou ze zastávek byl také kulturák v Křeseticích u Kutné Hory

Jako za starých dobrých časů na konci osmdesátých let to v pátek 22. října 2021 v kulturáku v Křeseticích u Kutné Hory na pódiu pořádně rozjela hard-rocková legenda kapela CITRON která vyrazila na dlouho připravované turné „Supi se slétají“ po menších sálech a městech.

Větší intimita a blízkost publiku, klasický hraný set s elektrickými kytarami doplněn z poloviny o unplugged pasáž, ve které Citron doprovází violoncellové duo, které slibovala pořádající agentura Pragokoncert, legendární formace na své druhé zastávce prvního turné CITRONu bez jejich dlouholetého tahouna, bubeníka Radima Pařízka se v Křeseticích u Kutné hory zcela potvrdila.

Koncertní set v upravené sestavě Láďa Křížek, Pavel Hanus, Djordie Dorič, Radim Pařízek ml., Zdenek Pradlovský a samozřejmě Rocková dračice Tanja nebyl žádnou nudou, celá sestava do koncertního setu šla s vysokým nasazením a všichni si s publikem které opravdu reagovalo jako za starých dobrých časů naplno užívali.

Na své si také si určitě přišli všichni příznivci symfonického metalu naservírovaného skupinou SYMFOBIA která je právě na poli symfonického metalu považována za slovenskou jedničku. Dominika Hodáňová společně s Erikou Strečkovou oděné do korzetů a šatů se skvěle postaraly o navození příjemné atmosféry.

Turné bude pokračovat již tento pátek 29.10.2021 v Hranici na Moravě a následně..
30.10.2021 – Mladá Boleslav – Dům kultury
05.11.2021 – Boskovice – Sokolovna
06.11.2021 – Zlín – Masters of Rock Café
12.11.2021 – Strážnice – Kulturní dům
19.11.2021 – Třebíč – club Roxy
03.12.2021 – Havlíčkův Brod – Kulturní dům Ostrov
04.12.2021 – Šumperk – Kulturní dům

Vstupenky na všechny koncerty můžete objednávat na www.pragokoncert.com/cs/koncerty nebo v sítích Ticketportal, Ticketstream a Ticketmaster! Cena vstupenky je 390 Kč

Více fotografií najdete na našem Facebookovém profilu

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X