BATTLE BEAST: podívejte se na video k písni „Where Angels Fear to Fly“

Battle Beast , jedna z nejúspěšnějších finských metalových kapel, vydala nový singl „ Where Angels Fear to Fly “.

Silná píseň je třetím singlem z šestého alba Battle Beast , „Circus of Doom“, které vyjde  21. ledna 2022. Klávesista kapely Janne Björkroth říká o písni následující:

Píseň „Where Angels Fear to Fly“ se zrodila z vděčnosti těm, kteří po generace bourali nerovné struktury. Píseň byla inspirována našimi prarodiči a dalšími odvážnými a odvážnými průkopníky, kteří bojovali za rovnoprávnější společnost a udělali svět lepším místem pro nás všechny. Píseň je věnována každému, kdo se setkal s opovržením, diskriminací, nespravedlivými bariérami nebo předsudky. Je napsána jako elektrárna pro všechny, kteří se snaží být slyšeni a získat respekt, který patří téměř každému.

První singl „ Master of Illusion “ , vydaný v říjnu, zaznamenal milion zhlédnutí na Spotify a YouTube a objevil se na mnoha rádiových kanálech.

Předchozí album Battle Beast „No More Hollywood Endings“ bylo vydáno v roce 2019. Album se dostalo přímo na první místo ve Finsku a také se umístilo vysoko v mnoha dalších evropských zemích.

Kromě toho byla kapela oceněna albem Metal Mother of the Year. Battle Beast od svého debutového alba z roku 2011 nasbíralo více než 200 milionů přehrání v internetových streamovacích službách.

Na zbrusu novou energickou show BATTLE BEAST se můžete těšit na čtyřdenním festivalu METALFEST OPEN AIR , vypukne v PLZNI, v Amfiteátru Lochotín už 2. června!

Festivalové vstupenky, za zaváděcí cenu, platnou do konce ledna, můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská vstupenka, Metaltix a Festicket.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X