Finští BATTLE BEAST zahrají v únoru v Praze a ve Zlíně

Účastníci letošního uplynulého festivalu Masters of Rock, finští BATTLE BEAST udeří v únoru 2024 v Praze a ve Zlíně

Neuvěřitelně chytlavé refrény, super smysl pro humor, energií a vášní sršící show a nepřehlédnutelná žena s jedinečným hlasem za mikrofonem – tak to jsou známí BATTLE BEAST, kteří strmě stoupají k hvězdným hudebním výšinám.

Se svojí aktuální a dosud asi nejsilnější deskou „Circus of Doom“ (2022) už procestovali svět a naposledy ohromili publikum na Masters of Rock ve Vizovicích!

Fanoušci si je velmi oblíbili zejména pro jejich výbušnou kombinaci drtících kytar, symfonických kláves skočných rytmů a skutečně nenapodobitelného a silného hlasu frontmanky Noory Louhimo.

Na začátku příštího roku, v únoru 2024, se k nám BATTLE BEAST a jejich divoký, magický rock, pop, metalový cirkus vrátí a nebude nouze o úsměvy a kouzelná překvapení… BATTLE BEAST zavítají na svém „Circus of Doom Over Europe tour 2024“ do ČR hned na dva koncerty!

16. února dorazí do PRAHY, MeetFactory a o den později, 17.2. 2024 je bude očekávat ZLÍN, a jeho věhlasný klub Masters of Rock Café.

Prodej vstupenek odstartuje 10.8. 2023  v 11 hodin!
Vstupenky – Praha, MeetFactory
Vstupenky – Zlín, Masters of Rock Café

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...