Další potvrzená jména festivalu Benátská! s Impulsem 2018

Festival Benátská! s Impulsem 2018, přináší další potvrzená jména. Chystají se velké oslavy!

Příští rok se česká hudební scéna dočká hned několika výročí a speciální koncerty k oslavám se odehrají i na festivalu Benátská! s Impulsem 2018

Dvacáté narozeniny oslaví na Benátské! kapela Divokej Bill a třiatřicetiny slovenská rocková kapela Metalinda. Dále se můžete těšit i na vystoupení kapely BSP, která funguje již 25 let a kapelu Škwor, která se opět po roce ve skvělé formě,vrátí na Benátskou! aby tady oslavila s své patnáctiny!

Na Benátskou! také opět zavítá i Marpo, který přiveze kompletně novou show a pro velký zájem fanoušků přijede znova i kapela Jasná Páka v sestavě s Davidem Kollerem!

Dalšími potvrzenými kapelami jsou Mňága a ŽďorpPetr Kolář a Xindl X a scénu s dramaturgií pro mladší publikum doplní oblíbení Mirai!

Celofestivalové vstupenky a nově i VIP vstupenky nyní zakoupíte za skvělou cenu a to již od 1250 Kč! Ke vstupence si můžete na našem webu stáhnout i originální dárkový certifikát a udělat tak radost vašim blízkým pod stromečkem! V prodeji je i speciální edice vstupenek s vánočním motivem.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...