Beast In Black zahájili nový rok novým videoklipem

Finsko-maďarsko-řecká síla BEAST IN BLACK zahájila nový rok zbrusu novým videem k písniBlade Runner“, dalšímu singlu z jejich kritiky uznávaného posledního alba Dark Connection.

Video z živého vystoupení, které dokonale zachycuje fascinující pódiovou energii kapely, bylo natočeno na festivalu Rock The Lakesve švýcarském Vallamandu 21. srpna 2022. Video režíroval Damien Dausch ze studia Psyrus.

BEAST IN BLACK komentuje video:
„Vrátili jsme se k Damienu Dauschovi, ‚králi živých videonahrávek‘, abychom natočili nový videoklip k úvodní skladbě našeho posledního alba Dark Connection. Jeho jedinečné dovednosti umisťují diváka do první řady, a dokonce i na pódium, zatímco hrajeme výbušnou skladbu ‚Blade Runner‘.“

BEAST IN BLACK se tento měsíc vydávají na masivní evropské turné, jednou ze zastávek bude i Česká republika. 11. března 2023 dorazí do ZLÍNA do klubu Masters of Rock Café. Speciálním hostem turné je řecká power-metalová banda kytarového mistra Guse G, FIREWIND.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...