BEAST IN BLACK servírují předkrm z nové desky kterou představí ve Zlíně

Odpočítávání začalo! Nové album metalových hrdinů BEAST IN BLACK „Dark Connection“ vyjde 29. října, ale vy si tento jejich kyberpunkový výlet můžete předobjednat již nyní

Spolu se spuštěním předobjednávek servíruje kapela i první předkrm z nové desky. Zavřete oči a nechte se pozvat na „Moonlight Randevous“.

Kytarista Anton Kabanen uvádí: „Moonlight Rendezvous je obrovský temný milostný kyberpunkový příběh, který představuje odvážný nový obrat na cestě Beast In Black. Připadalo mi nemožné nacpat příběh, který stojí za celovečerní film do šesti minut, aniž by to působilo jen jako upoutávka, ale dávalo to smysl, když dáte všechny díly dohromady. Ale jako vždy, čím větší výzva, tím větší jsou naše ambice a vzrušení, proto jsme věděli, že to musíme zkusit! Je to cesta Bestie. A všichni se shodujeme na tom, že nikdo nebyl nikdy tak naháněný jako naše multitalentovaná režisérka Katri Ilona Koppanen, která pro Beast In Black natočila nejen absolutně mimořádné video, na které jsme nemohli být pyšnější, ale také svůj brilantní režisérský debut.“

BEAST IN BLACK vám tuto svoji novinku představí ve velkém, live, 11. 12. 2021 ve ZLÍNĚ, hale Datart! A aby byl tento koncertní večer opravdu hodně nabitý a vzrušující zároveň, přizvali si dva speciální hosty! U nás už velmi dobře známou, moderní metalovou kapelu ze Švédska MISTER MISERY a mladé, norské instrumentální duo NESTRUCTION!

Vstupenky na koncert jsou k dostání zde: https://www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2021-Beast-in-Black a v sítích Ticketportal, Ticketmaster a Ticketstream.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
  

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X