Benátská! s Impulsem již brzy otevře své festivalové brány

Festival dobré nálady – Benátská! s Impulsem se kvapem blíží. Za dva týdny se znovu otevřou festivalové brány které již po dvacáté šesté přivítají od 26. do 29. července návštěvníky.

Na tradičním čtvrtečním Večírku pro nedočkavé,  čeká legendární rocková kapela Olympic, která přiveze svůj velmi úspěšný koncert k loňskému pětapadesátému výročí a to v rozšířené sestavě s mnoha hosty včetně zakládajících členů Ladislava Kleina, Pavla Chrastiny a Františka Ringo Čecha! Společně s Olympicem rozproudí čtvrteční Večírek pro nedočkavé také skupina JelenTurbo, Veteráni studené války nebo liberecký Big´O´Band.

Hudební Stan Rádia Impuls odstartuje Benátskou! s Impulsem tradičním pop-punkovým večerem rádia RockZone 105,9, kterým vás provedou kapely jako Doctor PP, Jaksi Taksi, Lety mimo nebo Totální nasazení!

V pátek 27.7. na vás čekají zahraniční hvězdy jako zpěvačka Bonnie Tyler nebo německá formace Guano Apes. Tuzemskou nadílku naservírují kapely Komunál, Dymytry, Krucipüsk, Tublatanka, Divokej Bill, Salamandra, Visací zámek, Arakain, Vypsaná fixa, Jasná Páka, Citron, V.A.R.a mnoho dalších!

Hvězdou sobotního programu bude legendární Jarek Nohavica. Další vystoupení přiveze stálice české populární hudby Marie Rottrová, která přijede s větší kapelou a dvěma vokalistkami. Vystoupí také Děda Mládek Illegal Band, Žlutý pes, Aneta Langerová, Marpo s TroubleGangem nebo Mirai!

Jedna ze sobotních stagí bude také patřit dramaturgii pro mladší publikum, které se může těšit na Bena Cristovaa, Paulie Garanda nebo Sebastiana. Festival zakončí show rockové kapely Škwor.

Kromě hudebního programu je připravena spousta dalších aktivit a zábavy. Tento rok se můžete opět těšit na obří skluzavku Slide Czech, na které se vyřádí nejen ty nejmenší ratolesti . Více o skluzavce naleznete na oficiálním webu.

I letos čekají na návštěvníky kulinářské zážitky (třeba tradiční festivalová vinárna bude k jídlu mimo jiné podávát i pokrmy z husích jater, speciality od řezníků z Libereckého kraje, atd.).

Na setkání s Bonnie Tyler se mohou těšit šťastlivci, kteří vyhráli jednu ze soutěží pořádanou organizátory. Vstupenky na 26. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem pořídíte v předprodeji na webových stránkách festivalu www.benatska.cz.

Celofestivalová vstupenka 1690,-Kč
Čtvrteční program 26. 7. 2018 640,- Kč
Páteční program 27. 7. 2018 1050,- Kč
Sobotní program 28. 7. 2018 1050,- Kč

VIP vstupenky nabízejí samostatný vstup na festival, parkování v ceně, využití VIP stanu s výhledem na hlavní pódium a se sezením, barem, možností setkání se s umělci a obchodními partnery.

Pořídíte je za:
VIP celofestivalová vstupenka 3 790,-Kč
VIP jednodenní vstupenka 2 700,-Kč

Benátská! s Impulsem tradičně nabídne doprovodný program, skvělé služby, kvalitní kuchyni, regionální potraviny, vinárny a spoustu dalších věcí.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...