Festival Benátská s Impulsem, se uskuteční v náhradním termínu příští rok

Mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví kdy byly mimo jiné zakázány hudební a další umělecká představení s účastí nad 300 osob, byl zrušen také letošní XXVIII. ročník „Benátské s Impulsem“ 

Do poslední chvíle věřili organizátoři festivalu Benátská s Impulsem, že se letošní ročník uskuteční v plánovaném termínu. Bohužel mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví, s politováním oznámili, že letošní XXVIII. ročník se ruší a přesouvá na rok 2021.

„Mrzí nás to o to více, že poslední čtyři ročníky festivalu zaznamenaly kontinuálně vzrůstající návštěvnost a byly Vámi, našimi fanoušky, skvěle hodnoceny. To je pro nás, společně s Vaší obrovskou podporou v celém období nejistoty vyvolané známými zdravotními riziky, velkým závazkem a vzpruhou do budoucna,“ uvedl organizační tým na facebookovém profilu festivalu.

Zakoupené vstupenky na festival zůstávají v platnosti na příští rok, kdy se XXVIII. ročník „ Benátské s Impulsem“ uskuteční v náhradním termínu ve dnech 22. – 25. 7. 2021.

„Věříme, že nás podpoříte a přijmete toto řešení. Výnos ze vstupného je jedním ze zásadních zdrojů našeho festivalu. Věříme, že to pochopíte a pomůžete nám, abychom těžkou situaci překonali a udrželi festival do budoucna,“ dále uvádí.

Zvolit můžete i postup dle nově vydaného zákona dle kterého do 31. 3. 2021 můžete pořadatele festivalu požádat o vydání poukazu na kulturní akci, který Vám bude vydán do 1 měsíce od Vaší žádosti v hodnotě Vámi uhrazeného vstupného. Veškeré Vaše dotazy k postupu dle tohoto zákona i jakékoli jiné otázky budou zodpovězeny na adrese info@benatska.cz.

Nyní se realizační tým s plnou vervou pouští do XXVIII. ročníku ve snaze zajistit, aby letošní dramaturgie byla v co největší části zachována i pro příští rok a slibuje několik  milých a zásadních překvapení.

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X