Benátskou! s Impulsem odstartuje OLYMPIC!

Benátská! s Impulsem odhaluje program tradičního čtvrtečního Večírku pro nedočkavé a čeká nás velmi speciální vystoupení!

Hlavní hvězdou bude legendární rocková kapela Olympic, která přiveze svůj velmi úspěšný koncert k loňskému pětapadesátému výročí a to v rozšířené sestavě s mnoha hosty včetně zakládajících členů Ladislava Kleina, Pavla Chrastiny a Františka Ringo Čecha! Společně s Olympicem rozproudí čtvrteční Večírek pro nedočkavé také skupina JelenTurbo, Veteráni studené války nebo liberecký Big´O´Band.

Hudební Stan Rádia Impuls odstartuje Benátskou! s Impulsem tradičním pop-punkovým večerem rádia RockZone 105,9, kterým vás provedou kapely jako Doctor PP, Jaksi Taksi, Lety mimo nebo Totální nasazení!
Program letošního 26. ročníku festivalu Benátská! s Impulsem se nám už začíná rýsovat a přehled rozdělení do jednotlivých festivalových dní si můžete prohlédnout na našem webu v sekci Program.

V pátek 27.7. nás čekají zahraniční hvězdy jako zpěvačka Bonnie Tyler nebo německá formace Guano Apes. Dále se představí Divokej Bill, Jasná Páka, BSP, Tublatanka, Arakain, Václav Neckář a mnoho dalších! Hvězdou sobotního programu bude legendární Jarek Nohavica. 

Další vystoupení přivezou Marie Rottrová, Aneta Langerová, Marpo s TroubleGangem nebo Mirai! Jedna ze sobotních stagí bude také patřit dramaturgii pro mladší publikum, které se může těšit na Bena Cristovaa, Paulie Garanda nebo Sebastiana. Festival zakončí show rockové kapely Škwor.

Pozor, nenechte si ujít výhodnou nabídku jednodenních, celofestivalových i VIP vstupenek! Vstupenky nyní zakoupíte pouze do konce dubna za zvýhodněnou cenu!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...