Blink-182 se vracejí na scénu a jedou zbořit pražskou O2 arenu

Připravte se sundat si kalhoty a bundu, protože Blink-182 je zpět ve své nejikoničtější podobě.

Velký návrat, ohlášené celosvětové turné i nová studiová deska, na kterou lákají krvavým singlem. Blink-182 se vracejí a slibují velkou show.

Multiplatinová, cenami ověnčená skupina blink-182 se vydala na své dosud největší turné, kolosální celosvětový výlet, na kterém jsou Mark Hoppus, Tom DeLonge a Travis Barker poprvé od roku 2015 opět pohromadě.

Celosvětové turné zahrnuje jejich vůbec první vystoupení v Latinské Americe spolu se zastávkami v Severní Americe, Evropě, Austrálii a na Novém Zélandu od března 2023 do února 2024 a 19. září 2023 se zastaví v O2 areně v Praze. Očekává se, že Blink-182 zahrají v Praze dosud neslyšené skladby z nového alba.

Od svých skromných začátků před téměř třiceti lety, kdy začali hrát v garáži v San Diegu, prodali Blink-182 více než padesát milionů alb po celém světě, rozbouřili publikum od Adelaide po Curych a stali se jednou z určujících rockových kapel své generace. Zatímco ‚blink-182‘ už nasbírali více než slušný počet platinových desek a hitových singlů, těší se na své desáté studiové album.

S Delongem, který se vrátil po téměř deseti letech, mohou fanoušci očekávat to elektrické kouzlo na pódiu, které trio v průběhu let předvádělo. S novým albem, které by mělo vyjít v roce 2023, se „blink-182“ mohou těšit na společnou budoucnost.

Koncert je dlouhodobě vyprodaný ale do prodeje se nyní uvolnily další vstupenky > https://bit.ly/Blink2023

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...