BURDEN OF GRIEF – Debutový videoklip „A Daydream Of Sorrow“

Německá death / thrash metalová kapela BURDEN OF GRIEF vydala video k novému singlu „A Daydream Of Sorrow“ z jejich nadcházejícího osmého studiového alba Destination Dystopia, které vyjde 24. listopadu

Na albu „Destination Dystopia“ se BURDEN OF GRIEF podařilo zúročit své dlouholeté zkušenosti, spojit své silné stránky a zabalit je do deseti riffových monster, která překypují energií, skvělými melodiemi a ryzím heavíkem. V první řadě se dočkáte spousty thrashe a melodického deathu, ale najdete tu i spoustu prvků, které jdou daleko za hranice toho, co tyto hudební kategorie nabízejí. Těšit se můžete také na zabijácké groovy, klasická dvoukytarová sóla a návrat hammondových varhan!

Jedná se o první album BURDEN OF GRIEF po více než pěti letech. Pět let, během kterých se toho ve světě stalo tolik, že kapela cítila nutkání na to reagovat textově i hudebně. Se dvěma novými členy Dominikem Hellmuthem (kytary) a Manuelem Lükem (bicí) nyní kapela představuje nejsilnější, nejtěžší a nejpestřejší album své téměř třicetileté historie.

BURDEN OF GRIEF nyní představili druhou skladbu z „Destination Dystopia“, videoklip k písni „A Daydream Of Sorrow“ můžete zhlédnout zde:

Videoklipu k písni „A Daydream Of Sorrow“ předcházel videoklip k singlu, Fevered Dreams.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...