Bývalý zpěvák Skid Row Sebastian Bach vydává sólovou píseň

Bývalý zpěvák skupiny Skid Row SEBASTIAN BACH, vydal nový silný singl „What Do I Got To Lose?“. Oficiální videoklip k písni, režírovali Jim Louvau a Tony Aguilera

Arénovou skladbu „What Do I Got To Lose?“ napsali společně Sebastian, Myles Kennedy a Elvis Baskette, přičemž druhý jmenovaný se na skladbě podílel i jako producent. Kytary ve skladbě zapadají do srdceryvného groovu, zatímco Sebastianův hlas zní v refrénu: „I’m holding on for judgment day“. Tempo ustupuje pražcům. Ve videoklipu se k Sebastianovi připojil jeho bývalý spoluhráč z kapely Skid Row, bubeník Rob Affuso.

Zpěvák, skladatel, autor, broadwayská hvězda a herec se při vydávání alba „What Do I Got To Lose?“ spojil s vydavatelstvím Reigning Phoenix Music. Jedná se o Sebastianovu první novou hudbu po deseti letech.

Mezi další hudebníky, kteří Bachovi pomáhali při psaní a nahrávání jeho nové hudby, patří Orianthi , John 5, Steve Stevens, Devin Bronson, Brent Woods, Eli Santana a Jeremy Colson.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...