Pražský klub Modrá Vopice znovu otevírá svou bránu

Po téměř půlroční přestávce se v pražském legendárním klubu Modrá Vopice opět rozezní hudba

Klub který díky finanční podpoře fanoušků, po dobu zákazu jeho provozu unikl reálnému zániku a vybral od nich peníze které pomohli alespoň částečně pokrýt způsobené ztráty, pro ně již tento týden připravil 4 open air koncerty.

Ve čtvrtek 27.5. od 19:00 hod fanoušky rozparádí dvě pražské stálice, kapely Dead Daniels a Doktor Triceratops.

Start víkendu obstarají v pátek 28.5. od 18:00 hod kapely Praagraf 219, pardubičtí Promile a jihočeští pankeři z kapely Na plech.

Krásných 16 let na hudební scéně oslaví v sobotu 29.5. punk-rocková WOSA. Na mejdan jim dorazí zahrát Lajna, Fafejtovy gumy a Matter Tua. Začátek je naplánován na 17:30 hod.

Celou sérii první „ rozvolňovacích“ koncertů ukončí v neděli 30.5. od 18:30 hod kapely Marina, Silent Generation a Stell/\ris.

Upozornění: Podmínkou pro vstup do areálu je prokázání se platným negativním (POC antigenní / PCR) testem, potvrzení o nedávném prodělání nemoci nebo o očkování. Nutnost ochrany dýchacích cest podle aktuálních pravidel rouškou nebo respirátorem.

FB stránka MusicClub Modrá Vopice
FB události MusicClub Modrá Vopice

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...