20 a 2 navrch! Pardubické trio PROMILE chystá velký mejdan

Dvakrát odložená slavnostní party k dvacátému výročí existence kapely PROMILE je tady!

V pátek 2.12. 2022, se uskuteční dvakrát odložený (9. října 2020 a 28.5. 2021) slavnostní koncert pardubické punk rock metalové partičky PROMILE na kterém konečně zapije dvacítku a vlastně i ty další dva roky od svého vzniku. Oslavná party nesoucí název „DVACET A DVA NAVRCH“ se bude konat v pardubickém klubu Žlutý pes za účasti spousty hostů.

Společně s nimi zahraje skupina NAVAR, která zde pokřtí své CD Návrat havranů. Dalšími hosty budou Roland Grapow, Leona Šenková, Luboš Suchánek (Komunál) a punková kapela Paragraf 219.

PROMILE je kapela, která se začala utvářet na podzim roku 2000. Myšlenku o hudebním tělese začali realizovat baskytarista Jan „Bart“Bartoš který je v současné době také členem skupin Alkehol a Törr dále Petr Sedmák (kytara) a Aleš Zeman (bicí) s odhodláním, hrát rockec s vlastní tvorbou.

Skupina jejíž styl bývá charakterizován jako punk-rock-metal, prošla během svého vývoje mnohačetnými změnami v sestavě která se ustálila na trojici BART (baskytara, zpěv, sbory), BOGAS (kytara, sbory), CIHLA (bicí).

A protože se blíží i Vánoce, tak si skupina Promile pro své fanoušky připravila menší dárek v podobě nového CD s názvem „Živě z karantény 2021 a jiné stupidity“. CD obsahuje 20 fláků (z toho 17 v živém provedení a 3 studiové záležitosti) a oficiálně vychází v pátek 2. 12. 2022. K dostání bude na koncertě a prvních 50 návštěvníků obdrží tuto nahrávku jako dárek zdarma u vstupu!!!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X