Heavy metalová skupina COBRA SPELL zveřejnila video „The Midnight Hour“

Heavy metalová skupina COBRA SPELL zveřejnila nové video ke svému druhému singlu „The Midnight Hour“, převzatém z nového EP Anthems Of The Night , které vyšlo 31. března.

COBRA SPELL je heavy metal/hard rocková kapela z Nizozemska, kterou založili nadějná kytaristka Sonia Anubis (Ex-CRYPTA, Ex-BURNING WITCHES) a Sebastian Silva (UNTO OTHERS) v roce 2019. Kapela vydala dvě EP – „Love Venom“ (2020) a „Anthems Of The Night“ (2022).

Současnou sestavu Cobra Spell tvoří zpěvák Alexx Panza (Hitten), baskytaristka Angelina Vehera, bubeník Leonard Cakolli, kytaristka Esmee Van Sinderen a (samozřejmě) Sonia.

Nové EP kapely se čtyřmi skladbami oldschoolového hard rocku ‚Anthems Of The Night‘ pokračuje v horské dráze glam a sleaze rocku osmdesátých a devadesátých let které vás vrátí zpět do zlaté éry, kdy vládly kapely jako Motley Crue, Cinderella, Ratt nebo Skid Row.

S prvním singlem „Addicted To The Night“ vydaným před dvěma měsíci tato pětice předvádí svou zdatnost a osud ovládnout svět prostřednictvím kytarového skartování, rozlehlých melodií, špičkových pódiových výkonů a zpěvu.

Sonia Anubis která právě opustila skupinu CRYPTA prohlašuje:

„Řeknu vám, že tato píseň je nejprofláklejší v naší sbírce. Chtěla jsem vytvořit píseň, která by vás vrátila k těm nejsvůdnějším písním 80. let. Píseň, která by mohla každého přimět cítit žár rytmu a protančit celou noc. Chcete si udělat z nudné party zábavu? Přidejte si tuto skladbu do svého seznamu skladeb a máte zaručenou bezstarostnou noc…“

EP Anthems Of The Night, které produkoval, mixoval a masteroval Alejandro Gabasa Barcoj , obsahuje čtyři písně o špinavé lásce, nočních večírcích, překračování rychlostních limitů a dalších příbězích zhýralosti. EP, nahrané loni v prosinci ve studiích Comeback ve Španělsku, je ideální pro letní noční jízdu s horní částí dolů a duněním hudby.

Anthems Of The Night Track List:

1. Addicted To The Night
2. Steal My Heart Away
3. The Midnight Hour
4. Accelerate

Okazy:
https://www.instagram.com/cobraspell
https://www.facebook.com/cobraspell
https://www.cobraspell.com
https://www.youtube.com/cobraspell

 

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X