CROSSBONE SKULLY představili nový singl „I’m Unbreakable“

Crossbone Skully se vracejí s třetí novou skladbou, hymnou ‚I’m Unbreakable‘, která vychází u Better Noise Music

Crossbone Skully je nový projekt vedený Tommym Henriksenem, který je kytaristou a hudebním ředitelem kapely Alice Coopera a členem Hollywood Vampires. Minulý měsíc se podělili o svůj singl „The Boom Went The Boom (feat. Phil Collen z Def Leppard)“ a vrátili se s novou skladbou „I’m Unbreakable“.

„I’m Unbreakable“ nahrál hlavní mozek kapely Tommy Henriksen – kytarista a hudební ředitel skupiny Alice Coopera a člen Hollywood Vampires – na zpěv, kytaru, baskytaru, perkuse a zvukový design) s Glenem Sobelem (Alice Cooper, Hollywood Vampires ) na bicí, Jamie Muhoberac (My Chemical Romance, John Mayer, Seal) na klávesy, Jason Roller (Ganjo) a The Hellhounds na doprovodné vokály.

Výkonným producentem je legendární Mutt Lange (AC/DC, Def Leppard), který se vynořil z důchodu, aby pracoval na jejich nadcházejícím albu.

Videoklip ke skladbě odhaluje živou sestavu kapely, kterou tvoří Henriksen a Wyse, kytaristé Sam „Bam“ Koltun (Dorothy, Faster Pussycat, Budderside) a Anna Cara a bubeník Tuesdai.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...