Dalším hostem seriálu Ikony Kamila Střihavky bude Vilém Čok

Ve 3. dílu seriálu Ikony Kamila Střihavky III se můžete těšit na rockového showmana Viléma Čoka

V polovině ledna zamířila na televizní obrazovky třetí řada oblíbeného cyklu Ikony Kamila Střihavky. Průvodce zpěvák Kamil Střihavka v soukromí i v zákulisí příprav koncertů, zpovídá osobnosti české hudební scény napříč žánry se kterými ho pojí přátelství a společné hudební zážitky.

Hostem premiérového dílu třetí řady byl hudebník vystupující se skupinou Monkey Business, Matěj Ruppert. Ve druhém díle se objevil muž, který ovládl český rock, pop, soul i blues, Michal Prokop.

Dalším ze souputníků Kamila Střihavky na kterého se můžete těšit, bude Vilém Čok. Tento všemi známý rockový showman je nejen kmenovým hráčem kultovní kapely Pražský Výběr, Nová růže, Bypass aj., ale je i celonárodně vnímán jako bavič.

Jeho umělecká, velmi úspěšná dráha, společná hudební historie a dlouholeté přátelství s Kamilem Střihavkou a také smysl pro humor, kterým je vpravdě pověstný, slibuje zajímavý vhled do rockerovi duše i velkou porci pozitivní energie a zábavy. Do konceptu hudební série Ikon Vilém Čok jednoznačně pasuje.

Třetí díl desetidílného seriálu bude ve vysílání v pátek 2. 2. ve 20:15 na ČT art!

FOTO CREDIT Česká televize
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...