Nový koncertní projekt „Dan Horyna Best Of 1979-2019“

Legenda tuzemského hard rocku a heavy metalu Dan Horyna s přezdívkou „Zeppelin“ kterou dostal v sedmdesátých letech pro podobnost vizuální i hlasovou s Robertem Plantem, frontman kapel Vitacit a Merlin, představí již brzy nový koncertní projekt.

Před dvěma lety, kývl Dan Horyna na nabídku svého kamaráda (Roman „Beny“ Beneš) ke spolupráci která se rozvinula natolik, že vznikl koncertní program pod názvem DAN HORYNA BEST OF 1979-2019 ve kterém zazní průřez celou Danovo kariérou.

Jelikož je neproveditelné dostat do jednoho večera všechny Danovo kmenové kapely a zahrát písně z celé jeho hudební kariéry, byl připraven netradiční formát, kdy za doprovodu kytaristy Romana a samplovaných základů, odzpívá Dan všechny zásadní hity od počátků Vitacitu v roce 1979, písně z dob působení v Benefitu i ze svých desek s Merlinem až po dnešní čas.

Již v brzké době se tak můžete těšit na oprášené hity jako Kočka, Noční město, Když láska schází a další skvělý věci od Merlinu, Vitacitu a Benefitu.

Koncerty

19.1. Hluboká u Borovan
15.2. Praha loď na Vltavě
9.3.   Vršce u Kopidlna
19.4. Kostomlaty nad Labem společně s Alešem Brichtou

Titulní foto: Facebook Dan Horyna

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...