Nový klipový zářez power metalové formace EUFORY

Kdo sleduje dění kolem slovenské power metalové formace EUFORY z Martina, tak nemohl nezaregistrovat další zářez v podobě nového videoklipu ke skladbě „Dancing Star“ z alba Higher and Higher.

Mluvit o slovenské metalové scéně, hlavně o její melodické části, znamená i neopomenout mladou partu EUFORY. Kdo zažil tuto pětici na pódiu může potvrdit, že nadšení, drzost, uvolněnost a spontánnost je jim vlastní, a dodává i melancholickým kouskem řádný ocelový nádech.

Skladba v novém videoklipu „Dancing Star“, pochází z druhého alba kapely „Higher And Higher“ vydaného v loňském roce, které pořádně zvedlo hladinu adrenalinu a posunulo kapelu do nejvyšších hudebních pater a světových kvalit na poli power metalu. Vyšperkovaný svěží materiál si produkovali EUFORY sami, nahrávalo se v Pure Sound Studiu a v GM Studiu a mixoval ho i mastering dělal sám Roland Grapow.

Spanilou jízdu, kde náramně šlape rytmika, palebné údery bubenice Miriamy Hodoňové, které decimují mužská pokolení,  mocně bublající baskytaru Adriana Benciho, bravurní kytarová sóla Petra Drábika i Štefana Hodoně dostatečně vyspělý hlas Luboše Senka, který dovede hlasově manévrovat a zpívat ve všech možných melodických polohách, si letos v plném lesku můžete vychutnat i na mnoha místech v Čechách.

9.2. Jablunkov (Rock Café Southock)  – 15.2.  Brno (Klub m13), – 16.2.  Valašské Klobouky (Kulturní dům Klobučan) – 1.3. Zlín (Bamboo klub) – 2.3. Uherské Hradiště (Klub Mír) – 26.5. Metalbarfest – 31.5. Kamenité – 1.6. Nový Jičín (Legendy 10) – 15.6. Trutnov (NADĚJEFest) – 6.7. Ostrava

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...