Dany Moment oznamuje nový singl „Začínam to chápať“

Považskobystrická hudební skupina Dany Moment právě vydala svůj nejnovější oficiální singl s názvem „Začínám to chápať“ Tento nový hit, který vyšel 6. srpna 2023, přináší poselství zaměřené na budování osobnosti a motivační sebereflexi

Kapela oznámila, že tento nový singl je pouze dalším v řadě a do konce roku plánuje přinést ještě více hudebních překvapení.

Skladba „Začínám to chápat“ se nese ve stylu Frap Rock, který je pro kapelu Dany Moment charakteristický. Text písně, který nese motivační charakter a vybízí k hlubokému zamyšlení nad sebou samým, pochází z pera frontmana kapely Denise Kolka. Tento talentovaný hudebník a textař se svými texty osvědčil již mnohokrát, tentokrát se zaměřil na témata osobního růstu a nalezení vnitřního základu.

„Text písně je mi osobně velmi blízký, protože odráží můj osobní život,“ řekl Denis Kolek. „Život není vždycky jednoduchý, často se potýkáme s překážkami a nespravedlností. Důležité je, jak se s tím vypořádat a postavit se na vlastní nohy. Tato píseň je o tomto procesu sebereflexe.“ „Výmluvy jsou formou určité útěchy, kterou v sobě hledáme, abychom se cítili lépe, přestože si uvědomujeme, že často selháváme vlastní vinou,“ říká Denis Kolek.

Kromě hudební stránky se kapela Dany Moment rozhodla dopřát svým fanouškům i vizuální zážitek. Pro videoklip k písni „Začínám to chápať“ přišli se zajímavým nápadem od jednoho z kameramanů kapely, Erika Balla. Klip nás zavede do školních let a pozve nás na cestu vzpomínek a úvah.

Kapela Dany Moment vznikla v roce 2019 v Považské Bystrici, odkud pocházejí její členové Denis Kolek (zpěv), Michal Sluštík (kytara), Alex Šulavík (bicí), Marek Jurčík (baskytara). Mimo pódium kapelu doprovází manažer Andrej Juhaniak. Tvorba kapely je převážně rocková s prvky funku, popu, punku a hip-hopu. Kapela si vytvořila i vlastní žánr frap-rock.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...