Kruhy v obilí a festivalová premiéra na Rock of Sadská kapely Niakara

Niakara je novým pojmem, její osazenstvo je však více než známé. Jejím zakladatelem je baskytarista Zdeněk Kub, který znovu uvádí na scénu písně, jež napsal během svého dlouholetého působení v kapele Arakain, ale i pár nových autorských kousků.

Za mikrofonem stojí Mayo Petranin, známá tvář slovenské metalové scény s bohatými zkušenostmi včetně zahraniční spolupráce. Bubeník Pavel Kubát získal své renomé v kultovní kapele Root i za oceánem. Kytarista Martin Pavlíček byl v uplynulých deseti letech žádaný v různých prog-rockových kapelách, což svědčí o jeho kvalitách. Kytarista Petr Voháňka se kromě svého umění šesti strun stará o náležitě moderní sound.

Poté, co Niakara na konci dubna vyslala do světa povedený singl „Zlatá generace“ doplněný o videoklip který rotuje v rockových hitparádách i na sociálních sítích, tak nyní představila lyric video s dalším songem „Kruhy v obilí“, který se stane nedílnou součástí setlistu!

Svou festivalovou premiéru Niakara odehraje 19. 08. 2023 na festivalu Rock of Sadská, koncertní premiéru pak zažije 17. října 2023 pražský klub Futurum Music Bar za účasti významných hostů české hudební scény. Další koncerty byly oznámeny na 24. 11. 2023 v plzeňské Šeříkovce a 07. 12. 2023 v brněnské Melodce.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...