ROCK OF SADSKÁ se vrací ke kapelám z domácí rockové scény

Již po osmé, se v polovině srpna uskuteční festival ROCK OF SADSKÁ. Death a Black metal ale letos nečekejte

Tradičně u písčité pláže přírodního jezera v Sadské a na dvou pódiích, čeká na návštěvníky již osmý ročník dvoudenního festivalu Rock of Sadská. Hudební open-air který se svou návštěvností řadí mezi jeden z největších ve středočeském kraji nabídne necelou pětadvacítku kapel!

Zatím co loňský sedmý ročník pro mnohé překvapivě nabídl žánrově ostře namixovaný program okořeněný zahraničním black a death metalem, tak letos organizátoři ubrali plyn a ve velké míře se vrací čistě k rockovému žánru a kapelám z domácí hudební scény účinkujících na tomto festivalu v předchozích ročnících.

Mezi hlavní lákadla budou patřit vystoupení skupin HARLEJ, TRAKTOR a ARAKAIN doplněná o neméně zvučná jména KRUCIPÜSK a MOTORBAND. K jezeru se také vrací kapely #ČERNÁ, HAND GRANADE, KREYSON MEMORIAL, RIMORTIS, THE AGONY, TURBO nebo legendární ABRAXAS, chybět nebude ani stálice festivalu kapela ROXOR  která byla u jeho zrodu.

Na seznam ale také přibyli nováčci. Ti, kteří se v loňském roce těšili na oznámenou slovenskou skupinu TUBLATANKA ale její vystoupení zde nedopadlo, se konečně dočkají. Tublatanka na sadské stejně jako potvrzená kapela PANOPTIKO a VILÉM ČOK & BAYPASS vystoupí poprvé.

Další kapely budou oznámeny…

Festival Rock of Sadská se uskuteční 18. a 19. srpna 2023 a celým festivalem bude opět provázet dvojice ostřílených moderátorů, tvůrce TV ROCKPARÁDA a Rádia Fajn rock music  Petr Kůsa Kusovka a Tomáš Morávek z Rádia Kiss

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU V SÍTI

Doplňující informace
Děti do 125 cm výšky v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma. Plnou zodpovědnost za nezletilé děti v areálu festivalu nesou rodiče.
Zákaz vstupu se zvířaty a jinými domácími mazlíčky!

Vstupenky se slevou pro děti do 17 let, ZTP a ZTP/P + doprovod budou k dispozici na místě konání akce.

Stanování ve stanovém městečku ZDARMA (omezená kapacita, po naplnění kapacity bude stanování uzavřeno).

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...