Ondra Marek v roli hostujícího zpěváka ve skupině VANAHEIM

Frontman skupiny Roxor a Argos, Ondra Marek nastupuje jako dočasný zpěvák ve skupině VANAHEIM

Jak už většina fanoušku ví, tak v letošním roce skupinu Vanaheim tak jak ji všichni známe, bohužel nepotkáme. Už je to více jak tři měsíce, kdy potkala frontmana Miloše Koblmüllera srdeční příhoda ze které se v současnosti stále zotavuje.

Kapela hrající vlastní heavy/power metalovou tvorbu s českými texty s vikingskou tématikou, která byla založena v roce 2015 a od té doby si vytvořila širokou fanouškovskou základnu, se tak dostala do nezáviděníhodné situace – pokračovat či ne. Po všech konzultacích, debatách a požehnání od pí. Koblmüllerové padlo rozhodnutí pokračovat.

V souvislosti s tímto rozhodnutím byla osloven člověk který s kapelou letošní sezonu absolvuje a díky tomu letošní rok nebude bez velkých změn ohledně koncertů. Novým a dočasným zpěvákem kapely Vanaheim se stal všem dobře známý frontman skupin Roxor a Argos, Ondra Marek což lze považovat za skvělou volbu.

K hostování se na svém facebookovém profilu vyjádřil sám Ondra:

Jak si možná někteří všimli, stal jsem se na nějaký čas hostujícím zpěvákem u našich přátel ze skupiny Vanaheim . Pokud by to zdravotní stav Miloše dovolil, byl bych moc rád, kdyby se zase brzo vrátil, ale zatím to není v naší moci. Budu se snažit jak nejlépe dovedu , ho zastoupit. Děkuji kolegům z Roxor a Argos-CZ , že mi umožnili tuto výpomoc.

Premiéra s Ondrou za mikrofonem se uskuteční již tento pátek 10. března v Heřmanově Městci na akci Rockový večírek 1.  Ujít by jste si taky rozhodně neměli nechat 25. březen kdy Vanaheim zahraje společně s kapelou KOMUNÁL a Alžběta v klubu Dance Hall Opolany

FOTO CREDIT Jana Pechlátová
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...