CRYSTAL VIPER vydají speciální album „The Last Axeman“

Polská heavymetalová kapela CRYSTAL VIPER vydá 25. března 2022 prostřednictvím LISTENABLE Records, nové album s názvem „The Last Axeman“ (CD)

Pokud jste příznivci heavy metalu, není třeba CRYSTAL VIPER představovat. Pro ostatní, kapelu založila Marta Gabriel (zpěv, kytara) a své debutové album vydali v roce 2007. Od té doby procestovali více než 15 zemí, hráli v malých klubech a na velkých festivalech, vydali 8 studiových alb a velký počet singlů. Prokázali, že jsou jednou z nejtvrději pracujících a nejodhodlanějších kapel své generace.

Poslední studiové album kapely s názvem „The Cult“ vyšlo v roce 2021 a vrátilo CRYSTAL VIPER zpět ke svým heavy metalovým, tradičním a čistým kořenům. Kapela nemohla kvůli pandemii vyrazit na turné k propagaci tohoto nového alba, a tak se místo čekání na lepší časy rozhodla nahrát více písní a právě 25. března vyjde u Listenable Records speciální album „The Last Axeman“.

Deska bude obsahovat znovu nahranou verzi staré dobré, fanoušky oblíbené písně „The Last Axeman“, zbrusu novou skladbu „In The Haunted Chapel“, inspirovanou příběhem od HP Lovecrafta, stejně jako všechny písně na albu „The Cult“. Polská kapela zná svůj styl metalu velmi dobře, proto přidali předělávku „Ulitsa Roz“, kterou původně napsali Rusové ARIA.

Tyto tři písně jsou pro vydání „The Last Axeman“ exkluzivní. Následuje cover verze klasiky DIAMOND HEAD “It’s Electric“ a čtyři nahrávky “Live in the Studio“ (jako součást série #RockOutSessions) písní původně obsažených v ‚The Cult‘. Tyto syrové a zbavené nové verze „The Cult“, „Asenath Waite“, „Whispers From Beyond“ a „Flaring Madness“ ukazují čistou a nezkrotnou energii kapely.

Seznam skladeb „The Last Axeman“:

01 The Last Axeman
02 In The Haunted Chapel
03 Ulitsa Roz (cover ARIA)
04 It’s Electric (cover DIAMOND HEAD)
05 The Cult (RockOutSessions)
06 Asenath
From Waite (RockOutSessions) (RockOutSessions) RockOutSessions)
08 Flaring Madness (RockOutSessions)

Sestava :
Marta Gabriel – zpěv, kytara
Andy Wave – kytara
Eric Juris – kytara
Blaze Grygiel – baskytara
Cederick Forsberg – bicí
www.crystalviper.com

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...