Debustrol proměnil palác Akropolis v Antikristův chrám

Jedna z nejpřednějších domácích thrash metalových formací DEBUSTROL se v rámci turné „33 LET ANTIKRISTA“ zastavila v pražském Paláci Akropolis který proměnila v Antikristův chrám a rozpoutala peklo na zemi

Na své, si ve čtvrtek 20.2.2020 v zaplněném pražském paláci Akropolis přišli vyznavači thrash metalu kde v rámci turné 33 let Antikrista udeřil thrash metalový DEBUSTROL založený v roce 1986 dvojicí Kolinss a Melmus.

Svátek pro všechny milovníky této partičky která v Akropolisu slavila třiatřicet let od svého vzniku, zahájil její frontman Kolinss tradičním zvoláním „Tak se všichni userte, je tady Debustrol..„ poté následoval thrash metalový atak který drtil sluchovody všech přítomných fanoušků, na kterých bylo již od začátku vidět, jak se na celé vystoupení průkopníků tohoto stylu těší.

Během večera zazněl průřez celou tvorbou kapely. Songy jako „Umučená, Vyznání smrti, Nasrat vám všem a mnoho dalších, dostávaly do varu všechny přítomné. Nechybělo ani hřmění neodmyslitelného instrumentu – motorové pily, která se z útrob Akropolisu ozývala. Zpestřením na pódiu byla i účast bývalého sekerníka, Trifida který dal najevo že kytaru nepověsil na hřebík.

Rozjezdovkou metalového dýchánku, byla těžkotonážní metal-hardcorová formace Locomotive z Českého Krumlova která svým hodinovým setem, zatopila pod pekelným kotlem který pak Debustrol přivedl do bodu varu.

Průběh celého pražského z tohoto výročního koncertu se natáčel a jeho záznam vyjde jako oficiální nahrávka DVD. Debustrol tak po několika letech potěší své fanoušky dárkem v podobě video nosiče s připomenutím kristovek.

Zimní masakrozní tour 33 let Antikrista, pokračuje několika dalšími koncerty, tažení napříč republikou Debustrol ukončí 29.února na Sladech v Kroměříži.

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X