Debustrol pokračuje v masakru, chystá se turné 33 LET ANTIKRISTA

Po té, co Debustrol v nedávné době společně s Hypnos, zakončil úspěšné Československé tour part II., připravuje další pekelnou jízdu!

Plně fungující a masakrující thrashmetalový stroj kapela DEBUSTROL, koncertuje bez jediné pauzičky krom doby vojenské základní služby již plných třiatřicet let a to je číslo, které se kapela rozhodla v příštím roce patřičně oslavit další pekelnou šňůrou nesoucí název „33 LET ANTIKRISTA“.

Parta okolo frontmana Kolinsse která se neodmyslitelně zapsala do tuzemských metalových dějin a patří mezi průkopníky thrash metalu u nás, ročně projede Českou republiku křížem krážem a jinak tomu nebude ani po novém roce. Turné s příznačným názvem, bude čítat celkem 10 zastávek a jako první zavítá thrashmetalová úderka 18. ledna 2019 do Havlíčkova Brodu a svou divokou jízdu ukončí začátkem března v Jablonci nad Nisou.

Kapela vznikla v roce 1986 a založil ji zpěvák Kolinss a bubeník Melmus. Debustrol má na svém kontě 12 CD a jedno oficiální DVD. Jejich ultra mosh a první demo Vyznání smrti je dodnes pojmem na české metalové scéně. V kapele se vystřídalo několik členů, v současnosti hraje Debustrol v sestavě: Kolinss (kytara, zpěv), Önslaughter (kytara), Herr Miler (bicí), Zed (baskytara).

TOUR 33 LET ANTIKRISTA
18.1. HAVLÍČKŮV BROD (Klub Oko) – 25.1. CHRUDIM (R-Klub) – 26.1. PLZEŇ (Šeříkárna) – 1.2. KROMĚŘÍŽ (Slady) – 2.2. LITVÍNOV (Attic) – 8.2. BRNO (Melodka) – 9.2. OSTRAVA (Barrák) – 22.2. ČESKÉ BUDĚJOVICE (Fabrika) – 23.2. UHERSKÉ HRADIŠTĚ (Mír) – 2.3. JABLONEC NAD NISOU (Woko)

Pár otázek pro Kolinsse…

Jak si slavil ty své Kristova léta?
Tak na Kristovy léta nevzpomínám moc rád, jelikož jsme se v tu dobu v DEBUSTROL potýkali s personální rozšádou a zrovna jsme byli nuceni hrát v tu dobu jen s jednou kytarou ve třech… Což vzhledem k našim songům, které jsou přímo vystavěný na dvě kytary nebylo nic dobrýho… Ale nakonec jsme to uhráli i tak…

Co Debustrol plánuje po skončení Antikristovo turné?
Další a další koncerty a turné… My jsme si řekli, že si za příklad vezmeme našeho slavnýho premiéra… Takže… DEBUSTROL NIKDY NEPŘESTANE HRÁT, NIKDY. NECH SI TO VŠICHNI ZAPAMATUJÍ. NIKDY !!!

A co nějaké DVD z chystaného turné, bude?
Zatím se nic nechystá… uvidíme do budoucna. V dnešní době kdy se trh prakticky zastavil na mrtvém bodě mi to připadá jako zbytečná investice. Ale ne všichni v DEBUSTROL si to myslí, tudíž je možný všechno… haha

V rámci Československé tour jste hráli i na Slovensku, jak vnímá Debustrol zdejší metalové prostředí a fanoušky?
Na Slovensku mají DEBUSTROL rádi, takže tam i rádi jezdíme. Na Slovensku se nám líbí. Je tam pohoda a fanoušci jsou k nám fakt milý…

Koncertování s Debustrolem a Harlejem, rodina a zaměstnání, není to někdy střelba do hlavy?
Já to mám naštěstí úplně v pohodě, protože má žena je můj Anděl Strážnej s nekonečnou trpělivostí a tolerancí. Bez ní bych to určitě nedal. Fyzicky je to celkem náročný, takže k tomu potřebuješ naprostou pohodu a bejt zdravej. A Zdravej jsem zatím taky… Myslím fyzicky… haha

Blíží se vánoce a nový rok tak co by si za kapelu vzkázal fanouškům?
DĚKUJEME, ŽE JSTE TO S NÁMA VYDRŽELI !!!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X