Rockeři, těšte se! Na festival Brod 1995 zavítají ŠKWOR

Rockeři, těšte se! Na Malý festival velkých rozměrů! Festival Brod 1995 v Českém Brodě, zavítá pražská úderka ŠKWOR.

Festival Brod 1995 který se na českobrodském stadionu Na Kutilce uskuteční 18. srpna 2018 již popáté, se od svého vzniku vyprofiloval v plnohodnotný a svébytný festival přivážející zajímavá jména české a slovenské hudební scény bez ohledu na generační či stylovou příslušnost.

Především všechny příznivce nu-metalu, potěší přislíbená účast hardrockové legendy ŠKWOR, která letos slaví své dvacetiny.

Z trochu jiného hudebního soudku, zazpívá a zahraje plnohodnotný koncertní set TOMÁŠ KLUS. Těšit se lze i na písničkáře Ondřeje Ládka alias XINDLA X. V programu nebude chybět ani stálice české hudební scény VYPSANÁ FIXA nebo legendární CIRCUS PRAHA s americkým frontmanem BRADLEYM STRATTONEM. Ohlášeny jsou také například , Michal Hrůza,  Kapitán Demo Original, MoveBreakers, Queens of Everything nebo Oscar Mike.

Festivalu brod 1995 se stále daří nepřijít o další ze svých průvodních znaků – o přátelskou a pohodovou atmosféru. Přesvědčit se o tom budeme moci na českobrodském Atletickém stadionu.

Brod 1995 zůstává stále záměrně jednodenní akcí, která umožňuje návštěvu i těm, kteří z různých důvodů nemohou či nechtějí absolvovat velké několikadenní festivaly.

Více informací na brod1995.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...