Kapely Debustrol a Törr udeřily v Kolíně

Pouhé dvě zastávky mělo mini tour kapel Debustrol a Törr , které se spolu na jedno pódium postavily naposledy před sedmi lety. Jeden koncert v Olomouci, druhý  v Kolíně ze kterého přinášíme stručný fotoreport

V sobotu 17. prosince večer si do Městského společenského domu v Kolíně našli cestu příznivci thrashového DEBUSTROLu založeného v prosinci roku 1986 kytaristou Kolinsem a bubeníkem Melmusem a temných a satanistických textů kapely TÖRR jejíž historie sahá až do roku 1977, a nebylo jich málo. Obě kapely do Kolína zavítaly v rámci Antichristmas tour 2020, ke kterému vinou covidu došlo až nyní.

Antichristmasovou jízdu zahajoval thrash metalový Debustrol songem Trendshit. Následovala jedna tvrdá pecku za druhou.. Vyhlazení, Umučená, Chcípnou, Nassrat, Policajti a další vypalovačky, sestavený set uzavírala skladba Masoterian při které nechyběla tradiční Kolinssova motorovka.

A nebyl by to Debustrol, aby neměl připravený pro fanoušky přídavek, svým fanouškům kteří slušně zaplnili velký sál Městského společenského domu a kteří byli během koncertu neustále v pohybu, dopřáli na závěr písně Anťa, Údolí a Vyznání pak už jen podání rukou muzikantů s diváky v prvních řadách a krátký oddech před další metalovou nadílkou.

Po pauze nastal Armageddon, konec světa se naštěstí nekonal ale mlha a ohně na pódiu ho připomínaly, TÖRR otevřel tímto hitem pekelný set a následně nasázel do publika dalších čtrnáct skladeb jako například Ďáblův dech, Válka s nebem, Exorcist, Poslední den, Čert mě vem nebo Samota v smrti. Trojice své koncertní vystoupení ukončila skladbou To smrt jsem já.

Byl to vydařený večer strávený v té nejlepší společnosti. Všichni odcházeli z kolínského kulturního domu nadmíru spokojeni a nabití energií.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...