Rock of Sadská 2020 přitvrzuje, dorazí těžkotonážní stroj DECAPITATED

Organizátoři v posledních letech nejdynamičtěji se rozvíjejícího letního festivalu Rock of Sadská pilně pracují na sedmém pokračování festivalu a přípravy nejsou ledajaké. 

Vzhledem tomu, že některým kapelám na které byli návštěvníci doposud zvyklí, přestal být festival v Sadské dle slov pořadatelů dost dobrý a jejich komunikace s nimi se změnila na pouhá dvě slova „NEMÁME ZÁJEM“, a nebo upřednostnili multi-žánrové festivaly typu Hrady CZ apod., se realizační tým rozhodl odklonit od produkce – A TO PĚKNĚ ZVOSTRA!!!

Na ty, co si nenechají festival v roce 2020 ujít, čeká pestrá směsice extrémních spolků, které se rozhodně nebojí udělat svojí muzikou pořádnou paseku ve vašich sluchovodech. K dosud potvrzeným (s mnoha přívlastky) rockovým, coreovým i metalovým kapelám totiž přibyl i hudební styl vycházející z heavy metalu, DEATH METAL!

Budou to už tři roky co na festival Rock of Sadská a s velkým úspěchem zavítali nekompromisní, agresivní, náruživí a s citem pro detail Američtí detonátoři. V čele s Gary Meskilem a ve větší síle dorazí PRO-PAIN!

Bez přehánění lze označit za živoucí legendu tuzemské death metalové scény českou úderku TORTHARRY. Ta působí na deathové scéně již více než čtvrtstoletí za tu dobu pánové stihli vydat devět řadových desek a absolvovat rozličná zahraniční i tuzemská turné po boku špičkových světových skupin.

Směsici grindu a deathu kterou dovedou rozproudit krev nejednoho fanouška, přivezou ostřílení bardi z Děčína, řeč je o formaci FLESHLESS která je rozhodnuta rozsekat na malé kousíčky svojí energickou muzikou areál u přírodního jezera v Sadské. Všichni milovníci grindu a deathu by tedy neměli chybět v kotli pod pódiem!

Lahůdkou bude pro příznivce deathu bez pochyb těžkotonážní stroj DECAPITATED založený v roce 1996 v Krosnu. Tito Poláci mají v posledních letech vybudovanou poměrně silnou pozici. Decapitated získali uznání jako jedna z nejuznávanějších skupin svého žánru a jeden z hlavních stoupenců technického death metalu. V roce 2017 překvapila svým groove death metalovým albem Anticult.

Do Sadské zavítají také dvě tuzemské black-metalové partičky. Brněnská, více než třicet let činná kapela, charismatický a oblíbený ROOT s Big Bossem v čele a TÖRR se zakládajícím členem Otou Herešem. 

Na své si samozřejmě přijdou i příznivci jemnějšího metalu a rocku. Jako první potvrdila účast již legendární kapela TUBLATANKA, dále na četná přání návštěvníků, vystoupí kapela ALKEHOL . Chybět neměl ani HARLEJ který potvrdil svou účast avšak v minulých dnech jí zrušil ale již se chystá adekvátní náhrada o které vás budeme informovat. Těšit se můžete také na stále více populární LIMETALL nebo na ALEŠE BRICHTU či kapelu TURBO.

Své místo si na ROS našli i německo-jazyčné kapely a ani příští ročník tomu nebude jinak. Z Německa opakovaně dorazí HÄMATOM a OST+FRONT kteří svojí show již několikrát způsobili u jezera malý poprask, indusmetalové smečky patřící k těm formacím, které mají svou image postavenou na kontroverzi byli reakcí publika v Sadské nadšeni a rozhodli se přijmout pozvání pořadatelů a přijet i na sedmý ročník.

Soupiska kapel není ještě kompletní a pokud vše dobře dopadne, tak podle informací od pořadatelů přibydou další zahraniční zvučná jména.

Jak se říká, všechno špatné k něčemu dobré. Na své si přijdou jak fanoušci, tak všichni, kdo mají rádi pohodu, dobré pivo a příjemnou společnost.

Předprodej permanentek na celý festival Rock of Sadská 2020 je spuštěn.
Vaše permanentky zakoupíte NONSTOP pouhým odkliknutím

Děti do 125 cm výšky v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma. Plnou zodpovědnost za nezletilé děti v areálu festivalu nesou rodiče.
Zákaz vstupu se zvířaty a jinými domácími mazlíčky! Vstupenky se slevou ZTP/P + doprovod, ZTP jsou k dispozici online i na prodejních místech. Účastník uplatňující nárok na slevu se prokáže příslušným průkazem na místě konání akce. Slevy TP ani jiné nejsou poskytovány.

Pořadatel: OTTA – vzduchotechnika a klimatizace, s.r.o.

Datum konání: 14-15.srpna 2020

FACEBOOK
ROCK-OF-SADSKA.CZ

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...