DECAPITATED odhalili nový singl a video „Hello Death“ s Tatianou Shmayluk

Polská deathmetalová skupina DECAPITATED odhalila novou píseň a video „Hello Death“ s Tatianou Shmayluk z metalové skupiny Jinjer

Je to druhý singl, z chystaného alba Decapitated, „Cancer Culture“ které vyjde 27. května. Tentokrát si kapela přizvala jednu z nejvýraznějších ženských metalových vokalistek – Tatianu Shmayluk z mocných Jinjer. Tatiana, impozantní křikloun, se pro tuto skladbu vydala čistou vokální cestou a obohatila skladbu „Hello Death“ o náladovou atmosféru.

„Jinjer je jedním z nejzajímavějších metalových počinů posledních let a Tatianin vokál v písni některé lidi překvapí. Je to opravdu jedinečné a úžasné. S touto písní jsme dosáhli něčeho pozoruhodného. V „Hello Death“ jsme zkombinovali dva různé hudební styly. Jak všichni víte, rádi do naší hudby přidáváme něco zajímavého. Tato kombinace je nová věc v hudbě Decapitated a ukazuje, že někdy musíte opustit svou komfortní zónu a riskovat, abyste dosáhli něčeho naprosto epického.“ komentoval lídr Decapitated a kytarista Waclaw „Vogg“ Kieltyka.

Video bylo natočeno v březnu s Grupou 13 v Polsku, zatímco Tatiana natáčela svou roli ve studiu v USA. Primárním místem pro video byl malý a jeden z nejstarších existujících barokních evangelických kostelů v Polsku, postavený v letech 1743 až 1749, v Goszczi.

Decapitated si budete moci užít na letošním sedmém ročníku festivalu ROCK OF SADSKÁ který se koná ve dnech 19 a 20.8. 2022 u přírodního jezera Sadská.

Sestava Decapitated:

Waclaw ‚Vogg‘ Kieltyka – kytary
Rafał „Rasta“ Piotrowski – zpěv
James Stewart – bicí
Paweł Pasek – basa (live)

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X