Kvintet DEFACING GOD se podělil o ochutnávku svého debutového alba

Dánská melodic death metalová kapela DEFACING GOD oznámila vydání svého strašidelně temného debutového alba The Resurrection of Lilith. Skupina se podělila o ochutnávku toho, co přijde, odhalením videa k jejich novému singlu „Rise of the Trinity“.

Nahrávka představuje mnohostranný, ponurý a úderný únik, který s lehkostí překlenuje oblouk mezi syrovým death metalem a symfonickou grandiozitou a ukazuje ambici DEFACING GOD očarovat metalové fanoušky po celém světě svým zvukovým vesmírem.

Dánský outfit se svými konceptuálními tématy zaměřuje na prosakující temnotu, která se pohybuje v nás všech – má kořeny v okultismu a čarodějnictví, ale především na mytologicky tajemnou ženskou démonku Lilith a její příběhy o vášnivém vzdoru a vytrvalosti.

Prostřednictvím vyprávění, hudby a estetiky zavede kapela své posluchače do temného vesmíru temných mýtů, folklóru a dávných příběhů a zároveň spřádá často jemné lyrické inspirace z moderního společenského útlaku a osobních démonů.

Defacing God zvukově vyvažuje masivní extrémní melodie s nádechem grandiózní orchestrace Larse Vinthera, která odráží styly jako Cradle of Filth, Carach Angren a Dimmu Borgir. Ale místo toho, aby to smíchala s konvenční dávkou black metalu, kapela tyto aury hrdě spojuje s pekelným death metalem.

Album které má vyjít 2. září 2022 u Napalm Records, produkoval Jacob Hansen, známý pro svou práci s Fleshgod Apocalypse, Volbeat, Evergrey, Epica a mnoha dalšími.

Zahájení této pekelné kapitoly, DEFACING GOD odhalili svůj první singl „Rise Of The Trinity“ spolu s ohnivým oficiálním videoklipem. Skladba stoupá do doomově zabarveného úvodu, který se brzy promění v zčernalý opus nesený divokým vrčením vynikající zpěvačky Sandie ‚The Lilith‘ Gjørtz. Pohlcující symfonika a strhující kytarové sólo se neustále tlačí vpřed, což vede k epické hymně oslavující feministickou sílu a sesterství!

Tracklist:
1. Black Moon
2. The Invocation Part I “Lilith”
3. The Resurrection
4. The Invocation Part II “Jezebel”
5. The Invocation Part III “Abyzou”
6. Rise of the Trinity
7. The End of Times
8. Echoes From Fulda
9. Death Followed Like a Plague
10. Enslaved
11. In the Land of Rain and Sorrow
12. Into the Mist of Memories

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...