V jaroměřském Nároďáku udeří thrash metalové komando DESTRUCTION

Německá legenda Destruction v čele s frontmanem Schmierem která vydala své první nahrávky už v roce 1984  má namířeno za fanoušky do Nároďáku Jaroměř, doprovodí je švýcarské čarodějky Burning Witches

Mezi kluby které servírují nepřeberné množství metalové muziky v podání jak českých tak i zahraničních kapel patří bezesporu i jaroměřský Nároďák, důkazem je tomu další z akcí kterou zde jeho provozovatelé chystají. Všichni milovníci metalu se mohou těšit na pátek 11. září 2020, ten den totiž v jaroměřském klubu zahraje německá legenda thrash metalu DESTRUCTION.

Destruction, kteří se na hudební scéně pohybují už téměř čtyřicet let, patří spolu s Kreator, Sodom a Tankarddo do velké německé thrashmetalové čtyřky a v polovině července vydali živé album „Born To Thrash – Live In Germany“.

A aby toho nebylo málo, tak jako speciální host se tady představí dívčí švýcarská kapela BURNING WITCHES hrající poctivý old school heavy metal. Tato sexy formace založená v roce 2015 už má za sebou vydaná tři plnohodnotná alba a v současné době pracuje ve studiu na novém singlu, vydání zbrusu nové skladby a videa je naplánováno na září.

Vystoupení švýcarských čarodějek v klubu Nároďák Jaroměř bude zároveň prvním vystoupením v České republice a už jen to je důvod nenechat si tuto formaci kterou tvoří zpěvačka Laura, kytaristka Romana, basistka Jay, bubenice Lala a nejnovější členka, kytaristka Larissa která v nedávné době nahradila Soniu Nusselderovou ujít.

DESTRUCTION, BURNING WITCHES
11. 9. 2020 -Jaroměř, Nároďák
narodakjaromer.cz
Předprodej vstupenek: obscure.cz/cs/tickets v Nároďáku a v síti Ticketmaster.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X