Švédská kapela NORMANDIE se vrací v březnu do Prahy

Do Česka se vrací oblíbení Normandie – jedna z nejúspěšnějších švédských kapel současnosti a dorazí i se svým nejnovějším albem Dopamine!

Post-hardcore/alternative rocková Normandie po nejnovějším, úspěšném albu Dark & Beautiful Secrets dorazí do Prahy s dávkou svého charakteristického severského alternativního rocku a metalcoru.

Kapela vznikla v roce 2013 ve Stockholmu. Od té doby prošla několika personálními obměnami, hlavní zpěvák a textař v jedné osobě, popisuje tvorbu textů jako niterní záležitost a do určité míry i jako terapii. S písní „Holy Water“ ovládla  Normandie před dvěmi lety česká rádia.

Pokud si rádi zaskáčete na Bring Me the Horizon a další lídry současného alternativního rocku/metalcore, budou pro vás Normandie správnou volbou. Nezklamou totiž příznivce jak tvrdé, tak melodické hudby.

FB událost: https://www.facebook.com/events/1456147701842068

Vstupenky na koncert, který se uskuteční v rámci série Rock for People Concerts 20. března 2024 v pražském klubu MeetFactoryv prodeji zde: https://rockforpeople.cz/cs/koncerty/normandie/ nebo v síti GoOut

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...