Doro vypustila videoklip k novému singlu „Time For Justice“

Německá metalová královna Doro Pesch vydá 27. října své nové studiové album „Conqueress – Forever Strong And Proud“

LP s 19 písněmi je popsáno v tiskové zprávě jako „výsledek intenzivní tvrdé práce, která přivedla nesrovnatelného zpěváka a skladatele zpět do studií v Miami, New Yorku a Hamburku, mimo jiné. Album představuje Doro na vrcholu jejích tvůrčích sil.“

Na úvod vydání alba Doro vydala „Time For Justice“, ohnivý první singl, který okamžitě nadchne svou silnou, divokou atmosférou, prezentovanou spolu s úžasným videem ve stylu „Mad Max“.

„Conqueress – Forever Strong And Proud“ vyjde den před koncertem Doro ke 40. výročí v Mitsubishi Electric Halle v německém Düsseldorfu.

V roce 1983 se 19letá Dorothee Pesch z Düsseldorfu vydala dobýt rockový svět. Dnes, 40 let, více než 10 milionů prodaných studiových alb a nespočet ocenění později, je Doro nespornou královnou metalu po celá desetiletí a s více než 3 500 koncerty ve více než 60 zemích po celém světě si získala mimořádně silnou a nadšenou fanouškovskou základnu! Doro Pesch představuje jeden z největších úspěchů rockové scény.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...