DUO SKYND VYDÁVÁ NOVÝ SINGL A VIDEO „BIANCA DEVINS“

Industriálně laděné elektronické duo SKYND inspirované skutečným zločinem je temným tvůrčím výstupem a alter egem zpěváka Skynda a producenta a multiinstrumentalisty Fathera.

Jsou známí tím, že se inspirují nevysvětlitelnými a brutálními kriminálními případy a záhadami obklopujícími nevyřešená úmrtí a přetvářejí je do písní, které připomínají temnotu v lidské psychice, přičemž si dávají velký pozor, aby se vyhnuli jakékoli glorifikaci. Malé shluky písní byly vydány jako EP s názvy očíslovaných kapitol.

SKYND pokračuje v Chapter V a vydává novou skladbu „Bianca Devins“ a oficiální videoklip k ní. „Bianca Devins“ vyniká mezi skladbami SKYND mimo jiné tím, že je pojmenována po oběti, a ne po pachateli, jak tomu bylo v předchozích skladbách. Tento nedávný případ – ze 14. července 2019 – také ukázal, jak hrůzná může být temná stránka sociálních médií.

SKYND 1. listopadu 2023 vyrazí na šňůru evropských koncertů od a speciálními hosty v kontinentální Evropě budou Knife Bride. Unikátní projekt zahalený tajemstvím, peklem a temnotou zavítá i do České republiky a to do pražského klubu SaSaZu 4.11. 2023

Koncert pořádá Rock for People Concerts ve spolupráci s Prague Music Week.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...