The Legends Rock Fest zahájil předprodej vstupenek!

Program festivalu The Legends Rock Fest jehož 12. ročník se uskuteční ve dnech 18. – 20. července 2024  je kompletní a nyní je oficiálně zahájen i předprodej vstupenek!

Vezměme to pěkně po pořádku a to od čtvrtka  20. 7. kdy na návštěvníky čeká již tradiční warm up který v loňském ročníku zaznamenal rekordní návštěvnost. Dvanáctý ročník zažehne a o rozjezdový večírek se postará, vzhůru stoupající kapela JACKER’S která na jedenáctém ročníku zazářila v sobotním programu.

PÁTEK

Hlavními pátečními lákadly, jsou osvědčená jména TRAUTENBERK a KOMUNÁL, že punk není mrtvý, přijede připomenout VISACÍ ZÁMEK, a po čtyřech letech se vrací kapela HORKÝŽE SLÍŽE. Vše okoření nově vzniklá skupina NIAKARA kterou založil bývalý člen Arakainu, Zdeněk Kub! Příležitost zahrát si na vyhlášeném festivalu dostaly kapely DARK GAMBLE a REGEN.

SOBOTA

V sobotu v Areálu zahrada taky nuda nebude, o to se postará vítěz diváckého hlasování kapela PANOPTIKO, dále KRUCIPÜSK a chybět nebude ani stálice DOGA. Svou sólovou tvorbu přijede do Hořic představit Jan PROTHEUS Macků který po 20ti letech opustil kapelu DYMYTRY, soupisku dále doplní oblíbený  LIMETALL. Repete si v Areálu zahrada dá kapela BASTARD která se představila na letošním Loučení s létem a těšit se můžete na partičky Loco Loco a HITMAKERS.

VSTUPENKY

Předprodej limitované edice vstupenek za NEJvýhodnější cenu tradičně nabízí oblíbené dárkové sety pro dva, včetně všech výhod a bonusů které tyto dárkové sety zahrnují. Dále celofestivalové vstupenky a vstupenky na jednotlivé dny.

Vstupenky a dárkové sety v předprodeji si lze zajistit z pohodlí domova na festivalovém e-shopu. Dárkové sety pro dva a limitovaná edice celofestivalových vstupenek jsou tradičně k dostání na festivalovém webu www.thelegendsrockfest.cz, sekce OBCHOD.

 • Jednodenní vstupenka na pátek 599 Kč
 • Jednodenní vstupenka na sobotu 549 Kč
 • Celofestivalová vstupenka 999 Kč
 • 2 celofestivalové vstupenky 1 998 Kč
 • Dárkový Rock Fest set pro dva 2 496 Kč

Rozesílání vstupenek bude spuštěno ve čtvrtek 9.11. 2023

ZDE SI MŮŽETE PŘIPOMENOUT 11. ROČNÍK

2 Komentářů
 1. Marie říká

  Už se těším

 2. Marie říká

  Sejdeme se pod frnakovnikem

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...