Skupiny Dymytry a Traktor natočily pro Monster Meeting společný song a videoklip

I když to vypadá, že první halové koncerty společného turné Traktor & Dymytry pod názvem Monster Meeting 2020 budou odloženy do náhradních termínů, pokračuje se naplno v přípravách

Jako první ochutnávku celoroční spolupráce vydávají kapely první společnou píseň a videoklip pod názvem Spolu se cítíme živí.

Některé z plánovaných pětadvaceti koncertů od března do září 2020 zřejmě čeká přesun do náhradních termínů vzhledem k aktuálním restrikcím kulturních akcí, nicméně turné míří na několik zimních stadionů, do tradičních amfiteátrů a dalších míst po celé republice vhodných pro velké koncerty.

“Song vznikl tak nějak úplně přirozeně. Rozhodně to nebylo tak, že bychom si sedli ke kulatému stolu a řekli „tak a teď musíme napsat společnou věc, dav si to žádá“.

Jsme dvě spřátelené party, potkáváme se na festivalech, ale taky spolu zajdeme na pivo, na ryby… Máme rádi rockovou muziku a svoje fanoušky a chceme je bavit a dělat jim radost, jak jen to jde. Zároveň jsme taky natočili klip a u toho jsme zase fakt pobavili sebe. Je to o radosti z muziky. A tu my teda máme fakt velkou! “, popisuje frontman Dymytry Jan “Protheus” Macků.

“Společný pobyt ve studiu, kde probíhalo natáčení společné prvotiny, byl velmi příjemný a pozitivní. Oba frontmani nás důkladně zásobovali pořádnou dávkou vtipu, některé z nich opravdu nepatří na besídku. Mimo to jsme u pivka probrali minulost i současnost obou kapel a samozřejmě všechny pomluvili, jak to v této branži chodí. Každopádně věřím, že tímto počinem uděláme fanouškům radost, protože jak se zpívá v songu, tyhle monstra se najednou na jednom pódiu sejdou jednou za sto let.” doplňuje Pavel Balko z Traktoru

Monster Meeting tour mělo odstartovat již 28. března na Výstavišti v Českých Budějovicích, ale u tohoto koncertu je velká pravděpodobnost přeložení na náhradní termín.

Ve své úvodní části dále plánovalo zavítat na pardubický zimní stadion, do chomutovské sportovní haly a jarní indoor sérii uzavírá zimní stadion v Liberci. Pak se koncerty přesunou pod širé nebe, mezi dvaceti zastávkami naleznete dolní oblast Vítkovice, Výstaviště Holešovice, amfiteátr Konopiště, Loket, fotbalový stadion z Lužánkami v Brně a nebo olomouckou Korunní Pevnůstku. Celé turné pak zakončí další koncert na zimní stadionu 26. září v Třinci.

Na vybraných koncertech tento silný lineup doplní speciální hosté zvučných jmen Tratuenberk a Alkehol. Role předkapel se zhostí Černá, Sebastien a Firkin.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X