DYMYTRY se chystají do sportovní haly v Holešovicích

Kapela DYMYTRY se chystá do Malé sportovní haly v pražských Holešovicích, kde oslaví svých patnáct let existence.

V rámci výročního koncertu, který se zde odehraje 23. března 2018, zazní nejen nejnovější tracky z již zmiňované desky A-G-R-O-N-A-U-T a EP Sedmero Krkavců, ale celkový průřez celou dosavadní tvorbou.

Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketstream anebo přes novou mobilní aplikaci Dymytry, kde si lze lupeny v sekci Koncerty zakoupit jedním kliknutím myši. Kromě toho zde mohou návštěvníci koncertu zvolit i playlist.

Třešničkou na dortu jsou informace o jednotlivých členech kapely, přehled koncertů napříč republikou až půl roku dopředu, videa, texty anebo soutěže. Dymytry též jako jedna z mála kapel provozují nově i live streaming, který je možné sledovat právě v již zmiňované aplikaci.

Fanoušky nemine ani speciální výroční edice merchandisingu, a na vánoce se mohou dočkat celého balíčku; něco z merche, již zmiňované double CD a třeba i novej singl pěkně pohromadě s lístkem.

To všechno a ještě mnohem víc chystají Dymytry v rámci svého výročního koncertu, ze kterého navíc vznikne i tzv. živák.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...