DYMYTRY představili nový singl a videoklip ‚Enemy List‘

DYMYTRY představují svou novou skladbu „Enemy List“ s videoklipem na YouTube. Jedná se o první novou píseň od studiového alba „Revolt“ (2022)

Album Revolt, původně nahrané výhradně v češtině, je prvním albem kapely vydaným v angličtině, ale také debutem zpěváka Alena „A.L.“. Ljubic.

„Enemy List“ je písní, která nejenže hovoří o podstatě šikany, ale také nabízí poselství síly a odolnosti. Všichni jsme se setkali s online šikanou a negativitou obecně a víme, jak zraňující a demoralizující může být,“ říká Alen „AL“ Ljubić, zpěvák kapely Dymytry. „Ale ‚Enemy List‘ nám připomíná, že nemusíme nechat nenávistníky, aby nás definovali. Můžeme se nad ně povznést, stát se silnějšími a ukázat jim, že jejich slova nás nezlomí. Je to životní postoj, který by měl být určující, a my doufáme, že každý, kdo potřebuje povzbudit, pocítí toto poselství a pozitivní energii v této písni a pochopí, že s tímto problémem není sám. Poznejte své „nepřátele“ a za každou cenu se jim a jejich negativitě vyhněte.“

Dymytry oslaví své 20. výročí, a to koncertem v pražské O2 Aréně 24. listopadu 2023, kde zároveň oficiálně ukončí své působení v sestavě zpěvák Protheus. Za rozhodnutím Jana Macků stojí dlouhodobé neshody s ostatními členy formace. Následně se kapela vydá na headlinové turné a odehraje koncerty ve Frankfurtu, Essenu, Drážďanech, Prattelnu (CH), Mnichově, Lipsku, Saarbrückenu a Hamburku.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...