Italští ELETTRA STORM vydali videoklip „Origin Of Dreams“

Italští power metalisté ELETTRA STORM – v čele se spoluzakladatelem SinHeresy Davidem Sportiellem – vydali video k ‚Origin of Dreams‘, třetímu singlu z debutového alba ‚Powerlords‘, které vyjde 16. února.

Elettra Storm je zbrusu nová power metalová formace, kterou v roce 2023 přivedl k životu spoluzakladatel SinHeresy Davide Sportiello.

S talentovanou zpěvačkou a modelkou Crystal Emiliani (Re-X) na vokálech a za podpory špičkových hudebníků kapela rozjede famózní stoprocentní powermetalovou jízdu v té nejlepší formě, která v sobě mísí kouzlo žánrových veleděl z počátku nultých let, jako Stratovarius a Rhapsody of Fire s moderním ženským přístupem Unleash the Archers.

Připravte se na to, že vás okouzlí příběhy o mocných archandělech, měsíční bohyni a podzemních civilizacích; Únik před únavou každodenního života, ale také zamyšlení nad lidskými ctnostmi a chybami.

Album „Powerlords“ je ultimátní nahrávkou pro mladé i šedovousé metalisty, ve kterých stále jasně hoří síla dračího plamene!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...