Power/heavy metalisté EUFORY představují nadupaný song „Day for Night“

Slovenští power/heavy metalisté EUFORY představují singl „Day for Night“ ze svého alba „Fifth Dimension“, které vyjde u Smile Music Records na konci března.

Hitmakeři a moderní power/heavy metalisté EUFORY představují druhý singl „Day for Night“, odhalují detaily nového alba, které vyjde jako digipak i digitálně, a spouští předprodej.

Začátkem prosince slovenští EUFORY svým pádem do neznáma pootevřeli pátou dimenzi, čímž nechali fanoušky nahlédnout pod pokličku, co je na jejich v pořadí třetím albu pojmenovaném „Fifth Dimension“ čeká.

S poslechem druhého singlu a zároveň lyric videa „Day for Night“ z blížící se novinky, k níž je zároveň spuštěn předprodej, se dostáváme na úplný závěr alba. A co si budeme nalhávat, velká část posluchačů konce dlouhohrajících desek už příliš nevnímá, minimálně alespoň ztrácí pozornost. K tomu EUFORY přistoupili prozřetelně. Album ukončující skladbou zasazují finální úder, který posluchače ždímá až do poslední vteřiny poslechu, neb „Day for Night“ je taková ‚jiskra v Božím snu‘, jež má sice text abstraktní, ale v posluchači společně s hudbou zažehává vášeň a chuť k dalšímu ponoru do jejích návykových melodií.

Aktuálně uvolněná píseň desetiskladbového kompletu, který vyjde na konci března, je nadupaný song, jenž posluchače napumpuje oblažující euforickou energií, stejně jako má účinek modrého lotosu. Už minule bylo v souvislosti s kapelou avizováno, že pětice z Martina hraje propracovaný a vyzrálý power/heavy metal s progresivním otiskem. To divoké kytarové linky

„Day for Night“ opět dokazují, což slovy „už teraz sa tešíme, ako sa nám budú zapletať prsty, keď skladbu budeme hrať,“ přímo potvrzuje kytarista a hlavní skladatel formace Štefan Hodoň.

Lyric video „Day for Night“

 

 

 

Skladby Fifth Dimension:
1. Nile
2. Fifth Dimension
3. Afterglow
4. Waiting For The Rain
5. Never Stay At Home
6. The Scent In The Room
7. Promise Of Tomorrow
8. Falling Into Nowhere
9. Forever Too Late
10. Day For Night

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...