EVERGREY odhalují nový videoklip k písni ‚Ominous‘

Švédští metaloví veteráni EVERGREY, známí svými temnými a hlubokými skladbami, odhalili nové video ke své podmanivé písni ‚Ominous‘.

Píseň pochází z jejich nejnovějšího a vysoce uznávaného opusu A Heartless Portrait (The Orphean Testament), který vstoupil do hitparád po celém světě na #3 ve Švédsku (Metal), #5 ve Spojených státech (Top New Artist Albums), #7 ve Finsku a #12 v Německu.

Strhující nový vizuál pro „Ominous“ znamená uzavření této kapitoly, ve které jsou EVERGREY více než připraveni vydat se do nového zvukového teritoria.

Cesta EVERGREY nevykazuje žádné známky zpomalení – nové album vyjde ještě letos. Během 30 let své existence získal nejlepší göteborský vývozní artikl temnoty řadu pozic v celosvětových žebříčcích s celkem třinácti studiovými alby, které uchvátily fanoušky po celém světě.

Kapela, soustředěná kolem duchovního otce Toma S. Englunda, je na metalové scéně stálou přítomností a svými silnými vystoupeními zanechala nesmazatelnou stopu a objevila se také na renomovaných festivalech, jako jsou Wacken Open Air, Bloodstock, Summer Breeze a Graspop a v loňském roce také na festivalu v Moravském Krumlově –  Rock Castle.

A Heartless Portrait (The Orphean Testament), následovník velmi úspěšného alba Escape of the Phoenix z roku 2021 (které se umístilo na mnoha místech hitparád po celém světě), odhaluje 10 skladeb, z nichž každá nota, každý riff a každé slovo prosakuje čistou poezií – vytváří neutuchající intenzitu, která hypnotizuje od první vteřiny.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...